Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+2 hetes kismama vagyok,...

5+2 hetes kismama vagyok, tünetek nélkül. Normális ez?

Figyelt kérdés
Nem érzek semmit, mintha nem is lennék állapotos. Talán a mellem egy kicsit érzékenyebb, de ennyi. Semmi más.
2016. jan. 14. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Akkor sokadszorra is leírom, mert napi szinten kiír valaki egy ilyen kérdést: a tünetek és a terhesség lefolyása között SEMMILYEN kapcsolat nincs.


Akkor aggódj, ha vérzel vagy görcsölsz, akkor orvoshoz kell menni. Ha ez nem áll fenn, csak "nincs tüneted", akkor örülj neki, szerencsés vagy.

2016. jan. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
No meg még korai is. Nekem a hányinger hányás a 6. Héttől jött.
2016. jan. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is leírom sokadszorra:

A tünetek nem kötelező velejárói a terhességnek. Örülj, hogy jól vagy. Akkor van baj, ha erősen görcsölsz, vagy vérzel.


Én végig jól voltam. Kizárólag a vérzés kimaradása mutatta, hogy terhes vagyok. 6. hónaptól a has növekedése is.

37. hétig dolgoztam sörözőben 14 órás műszakban, a fáradságon kívül semmi bajom nem volt (de az talán terhesség nélkül is lett volna).


Szóval leírom újra: hogy teljesen normális dolog terhesen jól lenni.

2016. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Nekem a 2 . lányommal semmi bajom nem volt. Azt se tudtam h kismama vagyok. 14 hetesen tudtam csak meg. Az egész terhesség alatt jobban voltam mint nem terhesen. Viszont az első lanyomnal még a szülő szóbán is hánytam. Semmi más progranom nem volt a 9 hónap alatt csak a hányás. ...
2016. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A tüneteknek tényleg nem kell törvényszerűen lenni!

Viszont azt cáfolnám, hogy ilyen korban még nincsenek!

Nem várt napjától barnáztam 4 napig. Harmadik nap lett pozi a tesztem, ami CSAK azért csináltam, hogy kizárjam a terhességet, mert épp a ciklus eleji vérvételre készültem (hormonsor ellenőrzésre)

A tünetek rá 3 napra jelentkeztek: hányinger, mellfájdalom.... az elsőt még be is képzelhettem...de a mellfájdalmat azért már nem!

akkor még nem voltam 5 hetes....4 nap múlva: az 5+0-án voltam uh-n, ahol pedig csak megvastagodott méhnyálkahártyát látott (hüvelyi uh, nagyon korai terhességet mondott, de papírra még nem vetette)

2016. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tünetek lehetnek már az esedékes menstruáció előtt is, de a hiányuk sem jelent semmit. (Első terhességemnél egy kosárméretnyit nőtt a mellem, mire teszteltem.) Ez mindenkinél teljesen egyéni. Nekem most (5 hetesen) gyakori pisilési inger van (ez már a pozitív teszt előtt is volt, de nem gondoltam terhességre, váratlanul jött), pár napja mellfeszülés, enyhe hányinger is, de nem vészes. (Mondjuk a fogantatás alapján 5+4-nek felel meg inkább, mert nagyon rövidek a ciklusaim és korán van ovulációm.) Minden eddigi terhességemnél kevés és enyhe tüneteim voltak.
2016. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!