Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes vagyok. Nagyon ég a...

29 hetes vagyok. Nagyon ég a gyomrom főleg éjszaka. Mit szedtetek vagy tettetek gyomorégés ellen?

Figyelt kérdés

2016. jan. 15. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Renie :) vegig szedtem,lehet szedni!
2016. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most vettem ve egy Rennie-t. De fél óra után görcsölt a hasam. Lehet h mondjuk azért mert még csak az első tabletta. Remélem jó lesz.
2016. jan. 15. 17:46
 3/12 anonim ***** válasza:
Én mindkét terhesség alatt iszonyú savas voltam végig, nekem semmi de semmi nem használt csak egy kis szódabikarbóna pici vízzel, de ahogy megszültem azonnal abbamaradt.
2016. jan. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tej, keksz. Akkor még nem volt rennie...
2016. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hideg tej. Nálam minden alkalommal bevált.
2016. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Semmi sem segített. Vettem a Rennie-t, nem használt. Tej nem használt. Főleg éjszaka volt a baj nekem is, 5 után nem ettem és nem volt olyan kegyetlen de azért nem oldotta meg teljesen. Szódabikarbóna sem használt, igaz arról a vélemények is megoszlanak szóval eleve csak nagyon keveset ittam. Nagyon sok ételről lemondtam emiatt. Szülés után elvágták.
2016. jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálam sem használt semmi. Amikor már tényleg durva volt akkor hajnalban hánytam ki az epefolyadékot. Utána sokkal jobb lett. Sajnos van amikor semmi nem használ, pedig én próbáltam mindent.
2016. jan. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mandiga ***** válasza:
A Rennie semmit nem ér, egyenlő a mentolos cukorkával. Én Tisacid-ot szedtem, nekem bevált. Recept nélküli, és terhesek is szedhetik.
2016. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hideg tej :)
2016. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én minden este bekészitettem az éjjeliszekrenyre egy savanyu uborkat. Csak ez segitett 😄 1-1 falat es maris jobb lett....probald ki hatha Neked is bevalik.
2016. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!