Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok szőrtelenítési...

Ajánlanátok szőrtelenítési módszert intim helyre?

Figyelt kérdés
A borotvát akárhogy használom ott lenn, mindig kipattogzik. Kozmetikushoz nem akarok menni. Más megoldás?
2010. márc. 27. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:

krem vagy gyanta

kerd meg a parod vagy egy nagyon kozeli baratnot, testvert hogy segitsen

2010. márc. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

krémet nem ajánlanám, inkább gyanta. barátnő, tesó stb. tud segíteni. nekem unokatesóm kozmetikus, ő csinálta. pasik többsége sztem béna az ilyesmihez, meg nem meri tépni, szóval én inkább egy nőt kérnék meg.


kozmetikussal mi a bajod? ennyire szégyenlős vagy, vagy nincs a közeledben jó? mert van, aki házhoz is megy...

2010. márc. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem női borotvám van, Philips intim borotva, én ezt használom 3 éve, nagyon szeretem, pici feje van, nem vág meg, és leszedi rendesen.
2010. márc. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

33 hetes vagyok. A borotvától mindig begyulladt a bőröm és csúnya piros foltok jelentek meg.

Gyantát a hónaljamon próbáltam már, de nem volt igazán nekem tetsző, pedig kozmetikus csinálta.

Ezért kérdezem, hogy van-e valamilyen más ötlet, mert nem szeretnék a kórházba úgy bemenni, hogy a szülésznő babráljon ezzel.

2010. márc. 27. 11:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Szőrtelenítő krémek jók!Felkened és leöblíted!Ennyi.Biztonságos is!
2010. márc. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Milyen szőrtelenítő krém van, amit terhesen is lehet használni?
2010. márc. 27. 14:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Van DM-ben,Rosszmann-ban,drogériákban is!WÍT-szőrtelenítő krém nekem bevált,és nem is nő tőle vissza gyorsan!:)Kényelmes szerintem,és terhesség alatt is használható!

Amúgy egyes paikákban is kapható.

2010. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!