Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi szamit magas oulzusnak...

Mi szamit magas oulzusnak terhesseg alatt?

Figyelt kérdés

Vernyomasom 130/82 pulzusom 121 ...igaz nem fekudtem hanem elmosogattam.pakolgattam a konyhaban utana mertem. Tegnap volt egy ijeszto rosszulletem foltosan lattam.zsibbadt a bal kezem es az arcom bal oldala...atszaladtunk a nagymamamhoz vernyomast merni akkor 137/85 volt pulzus pedig "csak" 97...mi szamit magas pulzusnak ami mar bajt okozhat?szerdan megyek nst-re raerek megvarni azt es akk szolni a dokimnak vagy szoljak neki elobb?egyebkent uh-n is tegnap voltam meg a rosszullet elott,a babaval mindent rendben

talalt..


36hkm



#Pulzus.vernyomas
2014. ápr. 19. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia sajnos nem tudom mi számít magas pulzusnak de ha zsibbadsz és nem vagy jól menj el orvoshoz mindenképpen még szerda előtt. Ez nem játék. És próbálj pihenni.
2014. ápr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez már nagyon magas pulzus
2014. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!