Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valakivel így?

Volt már valakivel így?

Figyelt kérdés

Nos,3napja késik teszt nega.

De mégis babásnak érzem magam,lehet olyan h kicsi még a terhesség és azért nem mutatja a teszt?vagy már kis terhesen is van annyi hcg a vizeletben hogy kimutatja a teszt?

Nagyon szeretnék még egy picurt



2016. jan. 16. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vegyél még egy tesztet,és írd le az eredményt.Addig is figyeld hogy másban nem - változol.
2016. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*nem-e változol.
2016. jan. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Késő nemszesz esetében a tesztek már pozitívat mutatnak. Próbálj meg egy medi-lab -ot (patikai) nekem arról nemvárt napján üvöltött a pozitív. 3-4 nap késés még belefér ha stresszes vagy, vagy kihat rád az időjárás változás még a 6 nap is megeshet, jártam már így pedig rendszeres a ciklusom.
2016. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem se bìzd el magad. De pl nekem mindhàrom babàt 1 hetes késés utàn mutatta a teszt(a10-es).Bàr igaz a ciklusaim is rövidek 23-24 naposak,szóval lehet ez az ok.
2016. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem se bìzd el magad. Vegyél màsik tesztet is. De pl nekem mindhàrom babàt 1 hetes késés utàn mutatta a teszt(a10-es).Bàr igaz a ciklusaim is rövidek 23-24 naposak,szóval lehet ez az ok.
2016. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hétfőn veszek tesztet addig várok nem e jön meg,mindenképp megírom az eredményt

Már nagyon sokat teszteltem és mind negatív lett..nagyon elvagyok keseredve,az elsőnél egyet teszteltem pozi lett pármsd.perc múlva..de már akkor 6hetes voltam

2016. jan. 16. 14:44
 7/13 A kérdező kommentje:

Itt 10es tesztet nem lehet kapni a patikus még életébe nem hallott róla ..mondom hát okéé

De a 25nek is ki kellne már mutatnia 3nap késés után nem?

2016. jan. 16. 14:45
 8/13 anonim ***** válasza:
25-ösök között van ami vacak, van ami jó. Ugyan ez vonatkozik a 10-esekre is. Vegyél olyat ami megbízható.
2016. jan. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Most vegyél tesztet.Jobb ha előbb tudod.Velem is ez volt.1 teszt,2 teszt...5 teszt. Végül mondtam utorsó tesztet csinálom meg.Más milyet vettem mint addig.Pozitív lett.Vegyél más milyet mint szoktál.Hátha az jobb.Az eredményt írd le.
2016. jan. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Már a patika nincs nyitva ha akarnák se tudnák ma v holnap venni:/

Lily tesztről vélemény?most azt probálnám ki

Gabriell teszet akartam venni mert első terhességemet az mutatta ki,de itt még azt sem lehet már kapni

Le írom az eredményt mindenféleképpen

Szerintetek terhesség lesz?

2016. jan. 16. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!