Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok erről a viselked...

Mit gondoltok erről a viselkedésről?

Figyelt kérdés
Végre 3 után, első inszem előtt spontán sikerült. Azóta anyukám azon sóhajtozik, hogy jaj miért nem estem teherbe korábban, akkor kapnám a "régi" gyedet. Ez nem bunkóság? Nyilván nem direkt csináltam így, nem rajtam múlott, és bár nem vet fel a pénz, de azt a havi pár tízezret simán lesz..om, mert végre kisbabám lesz!!!
2010. márc. 27. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz az ilyen beszólásokkal.én is nagyon sokára estem teherbe,és pont úgy hpgy ha egy hónappal korábban sikerül akkor még én is 3 évet lehetnék itthon.de hát ez van.-a sors így akarta.én nem bánom,a lényeg,hogy babám lesz.gratulálok a picihez,és boldog babavárást kívánok.


32+3 hetes km

2010. márc. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sztem se foglalkozz vele!

Jó egészséget és sok boldogságot Nektek!

2010. márc. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád nem az az érzelgős típus... ne törődj vele, minden jót! Amúgy bunkóság öröm helyett pénzt számolgatni egy elkeseredett-végre terhes kismamának, főként ha az unokájáról van szó...
2010. márc. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg, ha nem vet fel a pénz, úgy sem tudtál volna otthon maradni 3 évig.

Örülj inkább a pocaklakónak.

2010. márc. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratulálok a babához! Ne törődj azzal, hogy ki mit mond! Csak élvezd a terhességet!

2010. márc. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbálj meg nem foglalkozni vele, örüljetek végre a picurnak.

Én muterom most azon sóhajtozik, hogy most a 2. terhességem előtt hőmérőztem (bár nem vagyok benne biztos, hogy akkor hoztuk össze, amikor a hőmérő mutatta), szóval muter szerint ha a természetre bíztam volna, lehet, hogy most másodjára kislány lenne, nem megint fiú.

Én is lesz..rom, örülök, hogy összejött, és ilyen hamar, és hát BABA....tündéri, imádnivaló, alig várom. És persze muter is, csak nem gondolnak bele, hogy egy terhes, hormontúltengéses kismamának az ilyen beszólások hogy esnek.

Boldog babavárást kívánok, és rengeteg örömet a kicsihez...

32 hetes km, 32 hónapos nagyfiú anyukája

2010. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!