Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor távozott a nyákdug...

Kinek mikor távozott a nyákdugó? És milyen volt?

Figyelt kérdés
34hetes kismama vagyok.. nem vagyok benne biztos hogy az volt vagy sem.. de ilyen zselé szerű átlátszó anyag távozott a hüvelyemből.. válaszokat előre is köszönöm!
2016. jan. 16. 18:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kb. 3-4 ujjhegynyi méretű, véres zselé "gömb" volt egyben. Beöntés után jött ki szülésindítás előtt. Ha darabokban jön, akkor lehet rózsaszínes is, de ha egyben jön ki, azt tuti megismered.
2016. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi! hát akkor biztos nem egészben távozott mert csak egy darabka volt.. :)
2016. jan. 16. 18:39
 3/15 anonim ***** válasza:

40. hét után...20 ft méretű nagy zselé, mint egy méretes kupac takony :)

előtte is voltak már zselé szerű darabkák de így utólag az talán csak folyás volt vagy esetleg darabkák, de biztos hogy nem az egész nyákdugó

2016. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Lehet.

A harmadik terhességemnél nekem is a 34-en távozott egy darabka. nem gond, mert még visszatermelődik ilyenkor, sőt esetleg később is.

Érdemes azért pihenni, ha tudsz.

2016. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen pihenni tudok ő az első kispicurka. köszi a válaszokat. :) akkor nem aggodom túl magam..
2016. jan. 16. 19:04
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem akkor távozott mikor befektettek a kórházba, s még éjjel megindult a szülés.

Olyan barnás.pirosas valami... de csak egy része volt, aztán vajúdás alatt ment el a többi

2016. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam vele. Lehet, hgoy szülés alatt kijött valamikor, de azt már a személyzet látta csak, én nem.
2016. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Barnával akkor keveredik, amikor már megindul a tágulásos vérzés, de ez szülés előtt van.


Mikor lesz a következő kézi vizsgálatod orvosnál?

Mert ha a méhszáj zárt, akkor aggodalomra semmi ok.

2016. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szules elott 2 nappal. Tobb darabban. Hol kisebb , hol nagyobb. Opalos zseles allagu volt. Nekem mar veres mert tagultam. Az orvos vizsgalt mar vegig nyitva voltam. Onnan mar nem is engedett haza. 5 ora mulva megszuletett a kisfiam.
2016. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem a szülés előtt pár órával ment el, egy jó tenyérnyi darab barnás-rózsaszínes kocsonya kupac volt. :)

Akkor volt voltak fájásaim, mikor kicuppant. :)

2016. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!