Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 20. heti ultrahangon az...

A 20. heti ultrahangon az egyik értéke kicsit magasabb a normálisnál. A haskörfogat 164 mm volt az elfogadott 151 helyett. Valakinek hasonló volt már?

Figyelt kérdés
A doktor megnyugtatott, hogy nem kell aggódni és a biztosnság kedvéért kaptam időpontot cukorterheléses vizsgálatra (a nagyobb baba utalhat ugye a terhességi cukorbetegségre). Minden más érték rendben volt és rendkívül mozgékony volt, végig rugdosott az ultrahang alatt. Egy kicsit mégis aggódok. Van itt olyan, akinek a 20 héten ez az érték jött ki? Köszönöm a válaszokat

2016. jan. 17. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 160 volt 20+5-ön. Nem mondták, hogy gond lenne. Cukrom tökéletes volt a terheléskor, már 30 hetes vagyok.
2016. jan. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem emiatt kuldtek annak idejen hamarabb cukorterhelesre es magzati szivuh-ra is mentunk. Minden rendben volt, en akkoriban nagyon sokat ettem es emiatt megnovekedett a magzatvizem mennyisege es a magzati meretek is ugrasnak indultak. Visszafogtam a szenhidratot es minden rendbe jott.:)


32hkm

2016. jan. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!