Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már valaki hasonló...

Volt már valaki hasonló helyzetben? Tetszik egy lány aki intelligens, mégsem látja át a helyzetét.

Figyelt kérdés

Üdv. Családi okok miatt, illetve saját magam úgy alakítottam az életem, hogy egy "viszonylag" rendes srác lett belőlem.

Ezalatt azt értem, hogy nem az elfogadott norma vagyok: Nem vagyok szexmániás, nem füvezek, tényleg érdekelnek mások bajai, szívesen segítek rajtuk mindenféle "haszonvágy" nélkül.


Sajnos ez azt következteti, hogy mivel szeretnék beilleszkedni, napközben "álarcot" húzok, és én is "menő" leszek.


Minden esetre mély barátaim (legfőképp lányok), tudják milyen a valódi énem.


- - ha már most elkönyveltél b*zinak, kérlek hagyd ezt a kérdést, lépj tovább, úgysem tudsz megérteni - -


Szóval nagyon érzelmes, figyelmes vagyok, illetve ezek mellett kissé helyes is (mások véleménye c: )



Van egy lány, akinek megtetszett nagyon a személyisége: ártatlan, mégis erős. Vidám, mégis komoly. Megbízható, illetve ezer jó tulajdonsága van még.


Lényeg a lényeg, hogy sajnos nem vagyok valami magabiztos fiú. (Aki ismer, azt tudja hogy kedves vagyok, de mire megismernek az emberek, megőszülnek). Ezért nem nagyon szoktam vele beszélni. (suliban, sulin kívül & facebookon elvagyunk :)) )


Viszont kezdem észrevenni, h megtetszett neki egy fiú.. tudjátok, a tipikus "swag-yolo", füvezik, iszik, verekszik stb.


Azzal a gyerekkel viszonylag nemrég kezdtek el érdeklődni egymás iránt, mégis jobban megkedvelték egymást mint én és a lány több hónap alatt.


8. év vége van, szóval nem fűzök hozzá nagyobb reményt, hogy bármit is eltudnék érni ebben a tempóban, változni szeretnék. Viszont eme látvány (hogy milyen jól elvannak ők), az agyam nemtud mit kezdeni, és csak letörtebb leszek, életkedvetlen.



Volt már valakinek hasonló helyzete, hogy megismert egy rendes lányt és mégis az erősebb "alfa-hímet" választotta? :DD


Nem mondanám magam gyengének, inkább gyengédnek. Lehet ez egy rossz tulajdonság..


15/f



2015. ápr. 22. 19:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
* kifelejtettem hogy a lány nagyon csinos is egyben *
2015. ápr. 22. 19:39
 2/11 anonim válasza:

kedves kérdező!

Ahogy olvastam a kérdésed azt éreztem mintha csak én írtam volna.

úgy gondolom én is jól nevelt vagyok viszont suliban meg teljesen átváltok az "átlag stílusra"

Szerintem nincs ezzel semmi baj, mi legalább próbálunk néha normálisak lenni :D

2015. ápr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Sajnos ilyen az élet. Majd a húszas éveid elejétől leszel te az alfahím, ütős diplomával, érdekes sztorikkal külföldi utakról, komoly karrier lehetőségekkel. Közben a yoloswag pöts pedig OKJs hangszertechnikusi végzettséggel árufeltöltő a tescoban. Csak persze ezt nehéz megérteni most, amikor az ilyen szánalmas alakokra gerjednek a lányok. Circle of life.
2015. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne változz meg. Főleg ne más miatt. Teljesen jó vagy úgy, ahogy vagy. El kell fogadnod, hogy mást választott. Ez van, ilyen az élet :/
2015. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

" mégis jobban megkedvelték egymást mint én és a lány több hónap alatt. "

Na, itt van az eb elhantolva.

2015. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igazabol még nem biztos, nem tudhatom hogy mennyit beszélnek. Nem nagyon látom őket együtt, mivel a fiú nemtudja eldönteni kivel akar "kikezdeni".. van több lány is akikkel "kavar"..


Mindenesetre a lány értelmes, és mostanában gyakrabban beszélünk, valami oknál fogva többször ír rám >.>


A lényeget tekintve TALÁN lehetne esélyem, mit kéne tennem? :/

2015. ápr. 22. 21:44
 7/11 anonim ***** válasza:

"Tetszik egy lány aki intelligens, mégsem látja át a helyzetét."


Már bocsi, de az miatt, hogy a lány le se sz*r téged, te azt a következtetést vontad le, hogy nem látja át a helyzetét? :D Azért az egódból vegyél vissza.


Semmi közöd hozzá, hogy a lánynak ki és mi tetszik, törődj bele, hogy nem te. Nem tudsz vele semmit sem csinálni. Lehet, hogy füvezik, verekszik a csávó (ami sztem csak azt jelenti, hogy egy rendes srác, akire irigy vagy), de ha mégis egy veszélyes alak, akkor majd a csaj pofára esik és tanul belőle. Nem vagy te erkölcscsősz, hogy megítéld, hogy kinek mi a jó és pálcát törj felette.


Amúgy bocs a barátságtalan megjegyzéseim miatt, de valahogy nekem úgy tűnik, hogy hibáztatod ezt a lányt, amiért nem téged választott. De hogy barátságosabb legyek, elmondok egy történetet, ami velem történt meg és hasonló ehhez.


Amikor gimis voltam, volt egy évfolyamtársam, egy csaj, akivel nagyon jóban voltunk, egész délutánokat msn-eztünk át, rengeteget beszélgettünk több hónapon vagy éven keresztül. Mindent elmondtunk egymásnak, nagyon jóban voltunk, a legbizalmasabb titkokat tudtuk a másikról. Nekem tetszett a lány, de mivel akkor még töketlen kis szerencsétlen voltam, ezért nem tettem semmilyen lépést az ügy érdekében (utólag már látom, hogy felesleges is lett volna, mert csak barátzónában voltam). Erre a gyerekkori legjobb barátom egyszer hazakísérte ezt a lányt, és azt láttam, hogy hirtelen elkezdtek járni. Rosszul esett, hogy ami nekem több hónap alatt nem sikerült, a legjobb barátomnak csak egy-két hét volt. :D (Össze is vesztem vele, ami érdekes volt, mert tényleg ősidők óta ő volt a legjobb barátom, és ki gondolta volna, hogy egyszer egy nő miatt fogunk összeveszni). De ez miatt is vádlom magam utólag, mert nem volt jogom ehhez, hiszen semmi közöm nincs a lány döntéséhez, hogy a másik fiút választotta :)


Te se akard befolyásolni a lányt, inkább keress másikat, lépj túl rajta és kész.

2015. ápr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, te látod át a legjobban a helyzetet :) Igazad van, örülök hogy leírtad számomra is. Teljes mértékben egyetértek veled, nem fogom ugyan azt felvázolni mint amit te leírtál. :))
2015. ápr. 22. 22:53
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyébként elbizonytalanodtam, nagyon jól eltudok vele beszélgetni még is.. olyan bizarr ez a helyzet, hogy nem tudom mi folyik körülöttem. Majd remélhetőleg észbekapok.
2015. ápr. 22. 23:03
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

Oh, welcome to the club, Bro. Ugyan azzal a stílussal, életkorral.

Azt vettem észre, hogy a csajok nem szeretnek először megismerni valakit, aztán a nyakába ugrani. A csajok azt szeretik, ha a karjaid között ismernek meg. Két csajnál is elcsesztem így... Egy hónap a maximum, amikor hajthatsz rá... A csajok szeretnek mindent túlgondolni és a hatodik érzéküket előszeretettel használják, azaz az agyuk azon területét, ahol a random baromságok születnek... Ha nincs egy hónap alatt rózsaszín köd, akkor te egy BARÁT vagy a sok közül, mert nem szeretnének elveszíteni. Az kell, hogy mikor a Wiz Kálmán(Kalifa füvesgyerek) által pofára esett, akkor vigasztald meg.

2015. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!