Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhes vagyok.2napja...

7hetes terhes vagyok.2napja megtudtam, hogy ikreket várok. Mire kell jobban figyelnem, hogy normálisan fejlődjenek?

Figyelt kérdés
Elég gyakran szúró fájdalmat érzek a bal oldalon. Azt mondják ez normális, de én mégis félek nehogy bajuk legyen.
2008. szept. 17. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Igzaság szerint, ugyanúgy és ugyanazokra a dolgokra kell odafigyelned, mintha egy babád lenne. Ne emelj, ne cipekedj, próbálj sokat pihizni, szedjél folsavat, ha akarsz terhességi vitamint és kiegyensúlyozottan táplálkozz (már ha tudsz enni egyáltalán). boldog babavárást!
2008. szept. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már látszik hogy ikreket vársz, én azt hittem ezt csak a 12 hét után tudják megmondani.

Mikor látta a doki először az embriót?

2008. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy csak akkor tudja megmondani,ez nem igaz.
2008. szept. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon Gratulálok!!!

Ugyan azokra figyelj, mintha 1 babát várnál!

Sok boldogságot!

2008. szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!