Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fejlődés lemaradás. El kell...

Fejlődés lemaradás. El kell vetetnem?

Figyelt kérdés

A babám lemaradt a növekedésben. Holnap leszek 12 hetes az utolsó mensitől számolva.Az uh-szerint csak 8 hetesnek felel meg. Pénteken kell visszamennem orvoshoz de addig megőrülök. :( 9. héten crl: 0,73mm volt,

11. héten : 1cm. Szívhang van. Hüvelygyulladásom van,biztos felfäzas miatt,felfázós vagyok nagyon. Ettől maradhatott le? Ha kezelik,megtartható a baba? Be tudja hozni a növést? Nem lesz beteg?



2016. jan. 18. 11:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem sajnos, nagyon kicsi :( 11-12. héten 4-6 centis már a crl :( drukkolok azért!!!
2016. jan. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Azért ennyire még ne temessük. Nem mindenkinek 28 naposak a ciklusai, és nem mindenkinek pontosan a középidőben van peteérése, lehet később is. Csak azt akarom ezzel mondani, hogy az utolsó menstruációtól számított terhességi kor, és a valódi fogantatási időponttól számított terhességi kor eltérhet.

Az előző ultrahangon mit mondtak, hány hetesnek látszott a bébi?

2016. jan. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de 2 hét alatt 0,3 cm növekedés akkor is irtó kevés. :( A dokid mit mondott kérdező?
2016. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is kevés ennyi növekedés. 4+4hetesen csak egy 5mmes petezsák volt 6+4hetesen az embrió volt 9,1 mm nem a petezsák és már volt szívhang is. Rendszeres volt a menstruációd? Nem lehet hogy később fogant, bár attól még nagyobbat kellett volna nőnie. 😟
2016. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma voltam dokinál barnázással. 11 hetes vagyok épp a mai napon. A crl 4,23 cm. Ha nem vagy biztos magadban, menj el egy másik dokihoz holnap! Drukkolok nektek!
2016. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
A 9-edik héthez képest ez jó is lehet, ha jóval később fogant, mint gondoljátok, mert eleinte csak 1mm-t nő naponta, így nézve pont jó a növekedése!
2016. jan. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, nem a felfázás miatt maradt le, és egyébként azt kezeljék mindenképpen, ha tényleg van, függetlenül az embrió állapotától.


nekem a 9. héten 1,7 mm-es volt az embrió, másnap már kilökődött sajnos, nagyon pici volt.


Az orvosod mennyi türelmi időt adott a dolognak?

2016. jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem lesz beteg csak kicsi.Majd behozza.Velem is ez volt.
2016. jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
11+5 napos voltam múlt hét pénteken 63mm az embrió mindene megvan és mozgott az uh-n. Az 1mm ehhez képest szerintem nagy lemaradás. Drukkolok hogy rendben legyen....
2016. jan. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Sajnos olyan nincs, hogy "csak kicsi lesz"!! 2 het alatt ez semmi novekedes :-( Keszulj fel inkabb a rosszabb esetre, mert valoszinu a szervezeted hamarosan magatol elkezdi kilokni az eletkeptelen embriot :-(
2016. jan. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!