Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensitől számotottan 22 hetes...

Mensitől számotottan 22 hetes vagyok. Méretek alapjan pedig 20 hetes. Más is volt igy? Nagy lemaradás?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt, ha nem tudod napra pontosan, hogy mikor estél teherbe, akkor simán előfordulhat, hogy később történt a teherbeesés és azért kisebbek a méretek.

Vagy genetika. Vannak időre született teljesen egészséges babák, akik 2800 grammal és mondjuk 48 cm-el születnek és vannak, akik időre és szintén egészségesen születnek mondjuk 4 kg-os súllyal és 55 cm-el. Lehet a te babád éppen a kisebb súlyúak és hosszal született babák táborába fog tartozni.

Amennyiben az orvos nem mondta, hogy bármiféle gond is lenne, addig nem kell aggódni. Nem egy nő van így és mégis teljesen egészséges babákat szülnek.

2014. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi volt az első két ultrahang eredménye?
2014. jan. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én napra pontosan tudtam,hogy mikor fogant, nekem is kisebb volt,de csak a 18ik héttől, a végén 4héttel kisebbnek mérték, de amugy egészségesen született!
2014. jan. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
8hetesen CRL:19mm, 13 hetesen 59mm. Most nem mertek CRLt. Csak BPDt:50 mm FL:31.7 mm
2014. jan. 9. 13:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a legelsõ ultrahangtól kezdve egy hèttel kisebb, màr 3 idõpont van a szülesre, a hètfordulót megsacolni sem tudom, de egyenlõre rendven van....
2014. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kisebb már az első ultrahangtól kezdve 1 héttel. De mondjuk én biztosan tudom, hogy nem középidőben fogant. Ha valami baj lenne biztos mondták volna az ultrahangon.
2014. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is ez volt a helyzet..Én tudtam,hogy késői peteérés következtében fogant a lányom,de a menszihez számlták a szülés várható idejét,ami dec.10.volt ,UH szerint pedig a baba kisebb volt 16 nappal...szóval módosították az időpontomat,mondván kicsi a baba,így dec.16-ra voltam kiírva.Végül dec.23-án szültem,4330 grammos és 49 centis "kis"lányt :-) Szóval nem valószínű,hogy le lennétek maradva,inkább a cikusod hosszabb,esetleg nem középidőben fogant a baba.Ne aggódj,ő majd tudja,mikor kell születnie.Boldog babavárást kívánok!Üdv:Egy szülésznő
2014. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen ez elofordull. Nalamis ket hettel kesobbre javitottak az ultrahang miatt. Lassabban ert a petem kesobb tortent a beagyazodas mint az altalaban szokott.
2014. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!