Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van okom aggódni...

Szerintetek van okom aggódni (méhen kívüli terhesség miatt)?

Figyelt kérdés

5+4 hetes vagyok jelenleg, orvosnál még nem voltam, a betöltött 6. hét után tervezek bejelentkezni.

Tegnap este szex után órákon át közepesen erős, húzó fájdalmat éreztem a végbelemben. Reggelre elmúlt.

Jelenleg is aktív, gyulladt aranyerem van, így ez is lehetett a fájdalom forrása, csak az nem így szokott fájni, hanem élesen.

Nőgyógyászhoz legkorábban egy-másfél héten belül tudnék eljutni "rendes" vizsgálatra, korábban csak sürgős probléma esetén fogadnának.

Ti aggódnátok a helyemben? Más, méhen kívülire utaló tünetem nincs, se vérzés, se barnázás, se hasi fájdalom, csak ez a végbélfájdalom, ami viszont simán lehet az aranyértől.


2016. jan. 18. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt méhen kívüli terhesség,nem ilyen fajdalom volt amit leírtál.

Én a helyedben nem aggódnék emiatt,viszont az aranyérrel elmennék orvoshoz.

2016. jan. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
# 1: Köszönöm. Az aranyérrel rendszeresen járok orvoshoz, csak tüneti kezelést tud alkalmazni (sok éve megvan, nem visz rá a lélek, hogy megműttessem, inkább évente egyszer szenvedek vele, illetve kúppal kezelem).
2016. jan. 18. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nah nekem mehenkivuli nem volt de az aranyertol olyan amit irsz igen :)),Nekem is van! Gratu a pocilakohoz!
2016. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi neked is, ma délután visszatért a fájdalom, de most elég egyértelműen érzem, hogy az aranyér okozza... néha bele is nyilall, de csak ott.
2016. jan. 18. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!