Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lent van a hasam. Igaz mondta...

Lent van a hasam. Igaz mondta is a dokim, hogy kicsi a mehem es lennt is van. Ettol lehet koraszules vagy egyebb gond?

Figyelt kérdés
31-ik hetben vagyok es olyan lennt van a hasam es olyan kicsikenek erzem masokehoz kepest.Ha mas nagy hassal szult 3 kg. babat , akkor az enyem mekkoracska lessz? Es tenyleg mionden ultrahangon 1 hettel lett volt maradva a doki szamitasa szerint (igaz en tudom, hogy 2 hettel azutan foganthatott mint a papirforma).Meg nem is hiszem, hogy vegig tudom hordani, koran kezdetm kemenyedni stb. Olyan letortnek erzem magam, nem olyan szep ez a 9 honap mint ahogy vartam, csak sztresszelem magam.
2008. szept. 17. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!! énis a 31. hétben vagyok, és nekem sem túl nagy a hasam, és inkább lent van. de nem mondták hogy ez bármit is jelentene...Alkattól függ mekkora a hasad, amíg a baba növekszik,. semmi gond! énis nagyon féltem ettől, h nem nő, merthogy olyan kis picike a hasam nekem is...Hidd el és még most is nyugtalan vagyok, de az ultrahangon minden rendben volt. Azt, hogy korábban szülnél nem hinném...Úgyis ő dönti el hogy mikor akar megszületni, te csak vigyázz rá:):)

Azért örülök h nem voltam ezzel a problémával egyedül..tudom milyen zavaró, hiddel..Ne idegeskedj!

2008. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ne stresszelj, a természet megoldja majd a helyzetet. Anyukámnak azt mondta annak idején a nőgyógyász, hogy nem fog tudni gyereket kihordani mert túl keskeny a csípője. Nem mi? A tesóm 3 kg 10 dekával született, olyan 4 óra leforgása alatt. Szóval mondanak az orvosok sokmindent, nem kell mindent elhinni.

A has többféleképpen nőhet, neked vakószínű a gerinced felé, tehát befelé nő a hasad. Engem azért piszkált mindenki, hogy jesszus, mekkora a hasaaaaaam, fel is húztak vele rendesen, mondtam is nekik, pont akkora amekkorának lennie kell, zárójelben meg hogy pukkadjanak meg :-)))))


Pihenj sokat, ne foglalkozz vele, ki mit mond, próbálj a babával beszélgetni,énekelj neki, mert Rád van szüksége :-)


Vigyázz magadra, magatokra!

2008. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kosoznom a megnyugtato valaszokat. Minden jot nektek.
2008. szept. 17. 12:21
 4/6 anonim ***** válasza:
en is azt hittem nem hordom ki 9 honapig mert minden jel arrra utalt!!! koran kezdtem kemenyedni,stb.allandoan csak idegeskedtem mi lessz ha...nekem is lenn volt a hasam,es 9 honaposan max 7-nek neztek megvoltam gyozodve hogy nagyon pici babat fogok szulni,es 39 hetesen szultem egy 3.02kg babat.Fel a fejjel!!udv 2hetes kisfiu anyukaja
2008. szept. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi, jol esik hallanni , hogy nem csak en vagyok igy...
2008. szept. 17. 13:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Amíg el nem kezdték mondogatni, hogy jé, mennyire lent van a hasad, nekem fel sem tűnt. Ahogy nől a pocakom úgy lesz egyre feltűnőbb. Rendesen beparáztattak a kedves emberek, ugyhogy rákérdeztem az orvosomnál, hogy ez nagy baj e. Ő meg azt mondta, hogy hát nekem biztos nem kellemes, a sűrű pisilési inger, de bajnak abszolut nem baj. Kinek ilyen, kinek olyan a pocija. Az meg hogy kisebb, hát szerintem az sem gond. Van akinek, mint nekem előre nől a pocakja, van akinek meg körbe. Gondolj arra, hogy ezzel elkerültük a nehéz légzés gondokat, erre több ismerősöm is panaszkodott, mikor felszállt a pocakja. Ne aggódj, élvezd ki az utolsó két hónapot! 30 hetes kismama.
2008. szept. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!