Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » P2 rákszűrés 9hetesen. Nagy...

P2 rákszűrés 9hetesen. Nagy sejtmagok? Mit jelent? És. Veszélyes? Volt mar valaki így?

Figyelt kérdés
Vissza hivtak 3hónap múlva kontrollra, de félek vajon mi lehet a baj ? Amikor vizsgálat volt azt mondta a nőgyogyaszom nem lát semmi gondot, ea különösebb. Panaszom sincs. Február. Elwjen tudok csak vissza menni hozzá szabadságon van. Ha valaki volt ilyen helyzetben kérlek. Írjátok. Le hogy mit kaptatok vagy mi volt a teendő, koszonom elore is !

2016. jan. 19. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:

A P2 teljesen normális eredmény, P1 szinte csak a szűz lányoknak van, nagyon-nagyon ritka. Valamilyen enyhe, tünetmentes fertőzés állhat a háttérben. Gyakorlatilag minden nő hordoz valamilyen gombát, baktériumot, szóval ez még bőven belefér! De lelkiismeretes dokik szokták ellenőrizni, akár kezelni is, ha valami beazonosíthatót találnak. Az én dokim minden rákszűrés eredmény mellé szinte automatikusan küld egy receptet is, ha van panaszom, ha nincs.

De ami a lényeg: a P2 negatív eredménynek számít.

2016. jan. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kontroll akkor nem jelent rosszat ? Mar akkor 5honapos leszek azért. Ia furcsallottam a dolgot. Koszonom a megnyugtatast es gyors választ !! :)
2016. jan. 19. 15:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, a P2 teljesen normális, lehet, hogy valami fertőzés vagy hasonló látszik, gondolom kontrollon megnézik elmúlt-e. Szerintem ne aggódj!
2016. jan. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen. Koszonom !! :)
2016. jan. 19. 16:39
 5/7 anonim ***** válasza:
A P2 teljesen jó. Azért hivtak 3 hónap mulva vissza mert 3 havonta lehet controll t csinálni. Előtte nem érdemes mert akkor nem mutat jó eredményt. Onnan tudom sajna h nekem P3, P 4 es volt a rák szűrés. Utána először 3 havonta majd 6 havinta havonta jártam controll ra és akkor mondták hogy ennyi idő kell az új mintahoz. Ne aggódj! Boldog baba várás t!
2016. jan. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

U az nem jo :(

Köszönöm a megnyugtatast! Csak akkora mar 5honaposak leszünk es érdekesnek tartottam :) koszonom a valaszaitokat !

2016. jan. 21. 09:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Muszáj lesz a kontroll nálad is mindegymennyi idős terhes vagy. Még az a jó h az orvosod törődik veled. Nem mindenkit controllalnak le P2 es után. Ne aggódj minden Rendben lesz. Vigyázzatok magatokra 😊 😊😊
2016. jan. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!