Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mire kell ilyenkor...

Szerintetek mire kell ilyenkor figyelni?

Figyelt kérdés
6. hete nincs verzes, a teszten a masodik csik is jol lathato, bizom benne h. osszejott a baba. De ez volt szeptemberben is, es talan az emelesektol a sok lepcsozestol a munkahelyen, arra gondoltam emiatt, de vetelesem volt. Nem akarok ismet igy jarni, es irnatok nekem olyat, mire figyeljek, mire vigyazzak, mert szeretnem ha megmaradna ez a baba. Mar remelem a 2 csik azt jelzi.
2016. jan. 19. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Kulfoldon elsz?

Ne haragudj a kerdesert, csak van egy ilyen megerzesem.


Ugy altalanossagban vigyazz magadra. Nem kell semmi extra folog, csak mondjuk ne most fogyokurazz, vagy kezdj el edzeni, ha eddig nem teted, ne emeld tul magad, ne cipekedj.


Milyen emelesre gondolsz? Ha nagyobb sulyt kell emelned munkahelyen, akkor azt jo lenne abbahagyni. Marmint nem a munkat, hanem az emelest.

A lepcsozes egeszseges terhessegnel nem okoz gondot:


Ha hat hete menstrualtal utoljara, akkor mar lassan orvoshoz is erdemes bejelentkezned.

2016. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a gyors valaszodat. Miert gondolod kulfoldon elek, ahogy olvastad a kerdest, vagyis nincsenek pontok, vesszok a betukon?
2016. jan. 19. 18:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom de a vetélések nagy része fejlődési rendellenesség miatt következik be amit nem tudsz segíteni, maximum az életmódoddal segíteni de ez sem szokott elég lenni.

Persze figyelj magadra, ne erőltesd magad de a megszokott dolgoknak normális esetben nem kellene gondot okoznia. De megerőltetőt tényleg ne csinálj.

2016. jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem epp amiatt.

A munka miatt is, marmint hogy nem mentel olyan munka mellol egybol tappenzre, ahol emelni kell, illetve amiatt, mert Magyarorszagon eleg konnyu nogyogyaszhoz eljutni egy feltetelezett veteles utan, vagy csak siman egy pozitiv teszt utan. Ez a ket dolog nem annyira a magyar "korulmenyekre", szokasokra utal.

Ne bantasdnak vedd, szo sincs rola, csak egy gondolat volt.

2016. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd, nekem két korai vetélésem volt, nagyon gyakori az ilyesmi, és teljesen kivédhetetlen. Az esetek 99,9%-ában nem az anya tehet róla, hanem az embrió fejlődésében következik be valamilyen fatális hiba. Gondolj bele: egyetlen sejtből kell kifejlődni az összes szervnek. Ha csak egyetlen apró sejtecske is hibás, már nem tud megfelelően tovább osztódni, és az embrió elhal.

Visszatérve: a második terhességemnél igazán nem kíméltem magam, koraterhesen túrázni mentem, két hegyet is megmásztam. Ez a terhességem megmaradt. Előtte, utána a terhességeimnél pihentem, nem cipekedtem, nem mászkáltam, mégis elvetéltem.

Sajnos nem rajtad múlik, a természet teszi a dolgát. Annyit tudsz tenni, hogy bizakodsz, hogy megmarad.

2016. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szexelj sokat hogy sok ivarsejt utánpótlást kapjon a baba és akkor biztos megmarad
2016. jan. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!