Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kereskedelemben dolgozók!...

Kereskedelemben dolgozók! Mikor közöltétek a munkahelyeteken, hogy babát vártok? És meddig dolgoztatok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 19. 20:58
 1/7 anonim válasza:
Amikor az orvos megállapította a terhességet a 7. héten,már szóltam is. A 20. hétig dolgoztam.
2016. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15. héten szóltam, a 30. hétig dolgoztam.
2016. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bella169 ***** válasza:

9 hetesen szóltam, mikor az orvos már megállapította a terhességet, plusz kivártam, hogy leteljen a próbaidőm, és másnap bejelentettem. (Bár a főnökömmel úgy egyeztünk meg hogy nem küld el ha terhes leszek azért biztosra akartam menni és csak a próbaidő lejárta után szóltam, amikor már védett voltam.


A 6. hónap végéig dolgoztam. Utánna már megterhelő volt a napi 11 óra.

2016. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor az orvos megállapította azonnal szóltam a 7.héten. Csak 8 órát engedtek dolgozni ill. délutános műszakban nem mehettem csak délelőtt. 25.hétig dolgoztam.
2016. jan. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9hetesen szoltwm,mivel volt mar egy vetelesem.12oraban dolgoztam,heti 4x es a 36.hetig dolgoztam.
2016. jan. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4 honaposan voltam mikor szoltam, igaz en ruhauzletben dolgoztam es napi 6-7 orat ugyhogy nem volt nagyon megerolteto. 36-ik heten jottem el s akkor is csak azert mert jott a karacsonyi bolondulas.
2016. jan. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 10 hetes voltam mikor elmondtam. Még dolgozok a 32. hét végéig, február 1-től táppénzen vagyok. Nekem inkább a stressz miatt megterhelő, de kellett a pénz, mivel táppénzre feleannyit se kapok, mint egyébként(mert zsebbe kapom a fizetésem 1 harmadát). Rám zúdítottak minden megoldandó problémát amit csak lehetett, amúgy nyugis lett volna a munkám és végig dolgoztam volna...
2016. jan. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!