Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dolgozó kismamik! Hogy küzdite...

Dolgozó kismamik! Hogy küzditek le a munkahelyeteken az állandó fáradtságot, álmosságot?

Figyelt kérdés
Én kivagyok ettől, annyira álmos vagyok már ebben az órában, egyszerűen esik le a fejem. Ráadásul a munkám se valami izgalmas, irodai munka. Már szégyenlem magam a kolleganők előtt, hogy állandóan ásítozok meg támasztom a fejem, lustának fognak tartani. Pedig nem vagyok lusta, de tényleg nagyon álmos vagyok és akármit csinálok nem tudok magamhoztérni...
2015. szept. 3. 11:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az elején nekem is volt pár ilyen hetem.. szégyen vagy nem, este 8-kor feküdtem le aludni, mert nem bírtam tovább fent maradni. Igaz így is fáradt voltam másnap, de azért valamivel jobban viseltem.
2015. szept. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És is lefekszem korábban, meg sokszor délután is alszom, de ilyen 12 körül végem van olyan álmos leszek... és még 4 óra meló.. Úgy érzem sose telik el.
2015. szept. 3. 11:59
 3/15 anonim ***** válasza:

rengeteg vizet ittam

és arcmasszázst csináltam sokszor, amikor nem látta senki, összevissza grimaszoltam, jót tett, ébresztett valamennyire, munka után hazaérve(17 h) szinte ruhástól omlottam ágyba, és kb este 8-kor ha felkeltem enni, vagy fogalkozni a párommal, aki nem bírta hogy ilyen lettem, így nem sok vizet zavart otthon..

2015. szept. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, én felkeltem amint kimentem a levegőre (1-2 óránként) de az január végén volt. Esetleg zenehallgatás? Ha lehet.. nekem az is segített valamennyit de egy óra ülés után már akkor is nehéz volt.
2015. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kávé.
2015. szept. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát kávéból se szabad sokat inni... Az is igaz, hogy eddig napi 3-4 kávét ittam, most meg csak egy gyengét iszom reggel.
2015. szept. 3. 12:10
 7/15 anonim ***** válasza:
Milyen vitamint szedsz? Friss gyümölcs-zöldség, illetve rendszeres mozgás megvan?
2015. szept. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Jah persze, rendszeres mozgás, mikor örülök hogy hazaesek és alszok egész estig :)))

Femibion, C, D, Magne B6

2015. szept. 3. 12:45
 9/15 anonim ***** válasza:
A kolléganők előtt, de nekem az ügyfelek előtt mennyire ciki volt :D
2015. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Mitől vagy ennyire fáradt? Mármint sokszor kell kelned éjszaka a gyerekhez?

Ha már te is dolgozol, meg kell osztani ezt a feladatot a férjeddel. Egyik éjjel ő kel, másik éjjel te, és akkor felváltva tudtok aludni.

Sajnos a fáradtságra csak az alvás jó. (ha nincs semmi egészségügyi gondod).

2015. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!