Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » C200 mit jelent? 28hkm

C200 mit jelent? 28hkm

Figyelt kérdés

Orvos csak annyit mondott h 3x2 magnéziumot szedjek. (eddig 1 vagy 2 szemet szedtem be)

Panasz mentes vagyok.

2ik terhesség.



2016. jan. 20. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A terhesgondozási leletben a C2000 a méhszáj állapotára utal. Az elsõ szám azt jelenti, hogy a méhszáj milyen hosszú, a második három szám pedig a tágasságot mutatja centiméterben, a méhszáj különbözõ magasságában. A C2000 zárt méhszájat jelent magyarul.
2016. jan. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg a C3000 az ideális, azt olvastam, de van, aki eleve C2000-el indított, a lényeg, hogy lehetőség szerint pihengess, feküdj, elvileg nem terheled ezzel sem a méhszájat, a magneziumot meg izomlazításnak írta fel gondolom az orvos.
2016. jan. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt hogy minden rendben van. Kérdés egyébként mennyivel kezdted a terhességet. Én alapból már az elsőnél 2000-el és végig ez is volt.

Ahogy az előttem lévő írta a 3000 lenne a kiindulási pont, de hát ugye mindenkinek más a teste.

2016. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom h mennyivel kezdtem a terhességet, sőt még az előző terhességi kis könyvemet is megnéztem és ott sincs írva semmi ilyen érték. Ezért furcsállottam, mivel most találkoztam ezzel először.


De azért köszönöm a hasznos válaszokat, ment a zöld kéz 👍 :)

2016. jan. 20. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!