Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudhatom ha baj van?

Honnan tudhatom ha baj van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 hetes vagy ma,és jár az agyam egész nap,hogy tuti nincs-e baj.(volt már egy vetélésem,bár az a 9.héten)

Nekem még nem mozog a baba,vagyis semmit nem érzek belőle.Barátnőm már a 16.tól kezdve érzett "furcsaságokat" ami később kiderült h a baba volt.Nekem semmi ilyen nincs...pillangószárnyak,meg kapargatás stb.

Ami nem is baj,mert türelmes vagyok,kivárom az idejét,csak aggódok,hogy nincs-e baj.Ha a babám nem élne,akkor azt honnan tudnám az UH-n kívül?Úgy értem egy fiatalabb terhességnél mondjuk kilökődik ilyesmi.


2016. jan. 20. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor, sajnos sehogy.

Mondjuk én anno kaptam egy magzati szívhangfigyelőt, és amíg nem mozgott, bizony néha-néha ráhallgattam és megnyugtatott.

2016. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél szívhangfigyelőt, ilyenkor már mindig meg kell hogy találd.

Én már 16. héten éreztem őt, de lehet te csak 20. hét körül fogod vagy még később, rengeteg idegeskedéstől mentett meg minket is :)

Nem mondom hogy nem idegesíti mert például előbb hallottam rúgni mint érezni, meg menekült előle de ha megtaláltam mindig lekapcsoltam neki a ketyerét.

2016. jan. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is 17 hetes vagyok, én sem érzek semmit a világon. :) Azt olvastam, hogy akár a 22. hétig is várathat magára, de máshol olvastam kommentben, hogy valaki csak a 23. héten kezdte érezni. Biztosan nincs semmi baj, majd eljön ez az érzés is. :)
2016. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát végülis február 4. megyek UH-ra 19.héten.ha ott minden stimmel akkor nem aggódom tovább.Lehet h így se kéne,de azért nehéz.

Szívhang figyelőm van,csak sajnos rosszat vettem...Summer(brendonos) szivhangfigyelő,és csak a 27.héttől lehet vele hallani az van a tájékoztatójában.Sajnos nincs így felesleges pénzem egy angelsoundra :(

hát remélem nincs semmi para

2016. jan. 20. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!