Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nikotinmentes folyadékkal...

A nikotinmentes folyadékkal használt e-cigi valóban nincs káros hatással a magzatra?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete tudtam meg, hogy babát várok. Szinte egyből le is tettem a hagyományos cigit, azóta se gyújtottam rá, viszont néha ellenállhatatlan vágyat érzek, hogy egy picit "füstölögjek". Egyetlen alternatívaként beruháztam egy e-cigi szettre, természetesen nikotinmentes (egyébként eper illatú) folyadékkal. Viszont bújkál bennem a kisördög, h biztos nem káros-e. Egyébként csak napi 5-6 slukkot "szívok", ami tényleg szinte csak az illúzió kedvéért van, de úgy érzem most még kell, hogy ne legyenek elvonási tüneteim.
2016. jan. 21. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Függetlenül attól, hogy babát vársz, nekem az a fenntartásom ezekkel az e-cigis löttyökkel szemben, hogy senki sem vizsgálta be... Vagyis hiába jó az íze, és csak gőzt fújsz ki, nincs kátrány, de az elpárologtatott cucc mégiscsak a tüdődbe megy, és végső soron a szervezetbe. Remélem érted, hova akarok kilyukadni.
2016. jan. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En nik.mentes e cigit szivtam kb a 20 hetig, addig nem tudtam lerakni, utana semmit, nincs baja a kisbabambak.
2016. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megeri kockaztatni a gyereked mentalis es fejlodesi egeszseget az, hogy "fustologj", akkor csinald. Lehet, hogy nem lesz semmi baja, de nyilvan nincs semmi masra szuksege a szervezetednek, mint sima levegore. A tobbi mind felesleg es valoszinuleg karos. De hat ugye kinek mi a fontos.
2016. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kettes! Mekkora a babád?
2016. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!