Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ki milyen fehérjét creatin-t...

Ki milyen fehérjét creatin-t ajánl amit saját maga is használt és azt mondja h valóban jó?

Figyelt kérdés
179 cm magas vagyok 73 kg, csak jó minőségű terméket szeretnék használni ha majd fogok előre is köszönöm

2015. júl. 20. 20:01
1 2
 1/12 - palilaci - ***** válasza:

Fogadjunk a haverok ezt a két tápkieget nyomatják/hallottál róla, hogy ez "hozza a tömeget" :D


Kreatinnál mind1 a lényeg, hogy tiszta monohidrát legyen. A világon 4 kreatingyártó van, ez a sok cég meg tőlük veszik a cumót. Ergo lehet ugyanaz van a szkájtekesben mint a biotökösben.


Fehérjénel ami jó ár-érték arányú az az MHN whey pro, Stillmass WPC80. Ezek olcsó megbízható fehérjék. De hatást ne ezektől várj.

2015. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én két dolgot ajánlok

fehérje: csirkemell

kreatin: rio mare tonhal (konzerv)

a természetesség a legjobb :)

2015. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a helyzet az h nem, nekem nem is tömeg kell az egyik Scitec fehérjét szed a másik BioTecheset
2015. júl. 21. 07:46
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezeket eszem is figyelek arra h mit eszem de arra lennék kíváncsi ki milyet ajánl ami neki bevállt:)
2015. júl. 21. 07:47
 5/12 - palilaci - ***** válasza:

Étrend vállik be. Ezek csak kaják.... Nem "szedni" szokták hanem enni/inni. A scitec meg biotech egykutya. Szar ár-érték arányú agyonhypolt cuccaik vannak. Jó, akad jó vétel is náluk de legtöbb termékeikre ez igaz. Fentebb leírtam mivel jársz a legjobban (anyagilag). Minek vennéd ugyanazt csak kg-ként +2000 forinttal drágábban?

De a nyakamat teszem rá, hogy az izomtömegnövelő étrendről halvány lila fingod nincs, csak a haverok isszák agyba főbe a fehérjét. Te is bro akarsz lenni mi? :D

2015. júl. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na akkor most nyisd ki a szemed kedves palilaci mint kezdő a profi testépítőnek megjegyezném finoman h elég sok fingom van a normális étrendről tisztában vagyok mik ezek nem 1 embert kérdeztem meg akik között orvosok is voltak és a barátaim nem agyba főbe szedik a fehérjét hanem rendszeres edzés és napi 5 étkezés mellett és nekem nem kell tömeg növelő de te a nyakad teszed rá örülök neki, én azt kértem ajánlj vmit ha megtetted ahoz semmi közöd én mit csinálok vele
2015. júl. 21. 16:12
 7/12 - palilaci - ***** válasza:

Vicces fiú vagy Te én meg kiváncsi.

Akkor leírnád az étrended amit orvostól kérdeztél meg? Érdekelne

2015. júl. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A fehérjékről kérdeztem nem az étrendről,

De az étrendem ilyen:

Barna rizs csirke hal marha zöldségek gyümölcs tejtermékek csak teljes kiörlésű kenyér stb..

Ha kíváncsi vagy akkor kérdezz rá válaszolok bármire de ne jelentsd ki h agyba főbe szedik nem kell egyből a legrosszabat gondolni

2015. júl. 28. 23:32
 9/12 A kérdező kommentje:
de amugy imádom az ilyen magadfajta IQ figthereket annyira okosak iylenkor már nem irnak
2015. aug. 10. 13:03
 10/12 - palilaci - ***** válasza:

" Ha kíváncsi vagy akkor kérdezz rá válaszolok bármire de ne jelentsd ki h agyba főbe szedik nem kell egyből a legrosszabat gondolni"


Mert leirtal mindent ami erdekelt es tovabbiakban lofszt nem erdekelsz. Gyoker

2015. aug. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!