Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3,46-os TSH a 3. trimeszter...

3,46-os TSH a 3. trimeszter közepén milyen problémákat okozhat?

Figyelt kérdés
Előtte jó volt, elég jódot szednem rá.

2016. jan. 21. 12:59
 1/3 Adrienn0122 ***** válasza:
100%
Tudtommal nem okoz problémát, mert a 18. héttől már működik a baba saját pajzsmirigye.
2016. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem 3,2 lett a 28. hetin, azt mondta a dokim, hogy 3. trimeszterben ne méressem már többet (nekem mindig 2,5 körül volt, szóval jónak mondható volt), nekem annyira levitte a gyógyszer, hogy le kellett vele teljesen állnom már a 20. hét környékén.


33hkm

2016. jan. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igen, a gyógyszer, főleg terhesség alatt össze-vissza tud reagálni az ember szervezete... mondjuk nekem előtte is, ezért muszáj volt abbahagynom.


A T4-emmel egyébként nincs baj, referenciaértéken belül volt, mikor nézték, és az aTPO is okés volt, az orvosom mégis azt akarja, hogy menjen be a TSH 2 alá, és nyomjam a gyógyszert.


Elvileg most már alacsony születési súly, illetve koraszülés a kockázat, de 35 hetes vagyok, 2800 gr-osra saccolták a babaát, és minden ultrahangon mindig rendben volt, úgyhogy most már lassan ez a két veszély sem állhat fenn:)


De akkor ezek szerint inkább saját magam miatt lenne már fontos, hogy rendben legyenek az értékek, ha most már saját magának termeli, amit kell.

2016. jan. 21. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!