Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12-hét elején jelentkező hányás?

12-hét elején jelentkező hányás?

Figyelt kérdés
Holnap leszek 12-hetes,eddig max.émelyegtem,esetleg öklendeztem párszor,de ma este hánytam.Létezik,hogy most kezdődik vagy csak egy egyszeri alkalom lehetett?
2016. jan. 21. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt. 12 hétig csak hányinger, majd a 12. héttől a 14. hétig hányás mindennap.
2016. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 12. hét után már nem a terhességi rosszullét (HCG hormon ) miatt hánysz, inkább a gyomorsavtermelődés lehet az oka
2016. jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is most töltöttem a 12. hetet (szerdán), és pontosan ugyanez van velem, ráadásul egy elviselhetetlen fejfájással. Arra gondoltm, hogy mivel mostanában lép működésbe a méhlepény, lehet, hogy van egy nagyobb hormoningadozás/változás, és ez lehet az oka. Mindenesetre már teljesen kivagyok, annyira vártam a 12. hetet, hogy végre jobb lesz, erre tessék.
2016. febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!