Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire ajánlott a szex az...

Mennyire ajánlott a szex az 1. trim-ben?

Figyelt kérdés

olvastam többször, hogy volt aki görcsölt, vérzett szex után.

Erre mennyi esély van? Vagy elvileg ha semmi gond, akkor nem okozhat gondot?


2016. jan. 24. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Én egy alkalommal véreztem szex után.Lett egy 4mm-es haematomam.Az orvosom semmit nem mondott lehet-e vagy sem.Legutobb meg rn felejtettem el megkérdezni.A vérzés 8hetesem volt.Csütörtökön leszek 12hetes.A vérzés óta egyszer voltunk együtt behatolas nélkül.Nem merünk együttlenni ;(
2016. jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi majdhogynem naponta együtt vagyunk, onnantól kezdve, hogy kiderült, hogy bővül a család, a mai napig is, most vagyok 14 hetes. Soha nem volt semmi baj, sem fájdalom, sem vérzés, se semmi más rossz. Ha az orvosod nem mondta, hogy nem szabad, akkor nincs mitől félnetek.

Persze nyilván nem brutálisan durván. :)

2016. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Naponta egyutt voltunk az 1.trimben ugyanugy, ahogy elotte. Nem vereztem sosem. Ha esetleg verzel, akkor sem azt jelenti, hogy onnantol vegig tilos, csak pihentetni kell.


Az eselyet a verzesnek nem lehet megmondani nyilvan, de en a helyedben nem felnek. Beszeljetek meg a paroddal, esetleg o is menjen el veled a dokihoz (ha esetleg eddig nem volt) es kerdezzetek ra egyutt.


33hkm

2016. jan. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

két hét múlva kell mennem, meg nincs is saját orvosom, az ügyeletesnél voltam.


(ha esetleg tudtok olyan orvost pécsett aki jól műt, az is jöhet :) )

2016. jan. 24. 16:38
 5/8 anonim ***** válasza:

na innen kezödidkhivatkozikelöször hogy nem szabad sexelni majd utolso trimeszterbe se aztan 6hét aztan megint 10honap aztan válás.....


mindent szabad mértékkel lassan óvatosan ha orvos nemhivta ré a figyelmed hogyesetlegesen vérzést is okoz nyugodtan

2016. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

utolsó, nem zavar, hogy én a nő vagyok a történetben?


ha nem akarnék, akkor közölném, hogy nem lehet mert azt mondta az orvos, kész-passz. De nyilván nem ez a célom, ha itt kérdezősködöm, nem gondolod?

2016. jan. 24. 17:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Haho. En tudom neked Pécsett ajanlani Dr.Matrai Gábort!

Da Vinci maganklinikan rendel.nekem bevált! :)

2016. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi, hát a magánklinika azért kissé húzós lenne...


szabad kérdezni, neked mennyibe került? (már ha szültél nála)

2016. jan. 28. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!