Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az, hogy a terhesség...

Igaz az, hogy a terhesség első harmadában, nem ajánlott a szex, még akkor sem, ha nem vagy veszélyeztetett?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy nem igaz. Talán csak a kismama félti a babát de egy egészséges terhességnek nem árt ha szeretitek egymást.
2010. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudtam, hogy akkor nyugodtan lehet, de egyik ismerősöm mondta, h ilyenkor nem ajánlatos. Azért is kérdeztem rá.
2010. dec. 22. 15:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyilván az első orvosi konzultációig lehet még várni de ott megmondja az orvos ha bármi utal a veszélyeztetettségre.
2010. dec. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha az orvos nem tiltja, akkor szabad, mert az azt jelenti, hogy minden rendben a terhességgel.
2010. dec. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nme, nincs semmi bajom. Legalábbis az első Uh-án meg a nőgyógyász mindent rendben talált. Csak beleültették a bogarat a fülembe és most piszkál.
2010. dec. 22. 15:11
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én vetélést követően kérdeztem meg a dokimat, hogy lehet-e szex a következő terhességem első részében. Annyit mondott rá, hogy ha egy baba rendesen beágyazódott, akkor ott nem lehet gond.
2010. dec. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
addig szexelj mig tudsz és nem akadályoz ez meg az... 30 hetes kismama
2010. dec. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi szexeltünk egyszer kb. a 12. héten (meg nyilván előtte a 8. hétig, amikor még nem tudtuk, hogy baba van). Utána annyira begörcsölt, feszült a hasam, hogy megijedtünk, + nem tudtuk igazán elengedni magunkat. Utána már nem erőltettük:(

De ha nincs semmi oka, egészséges a terhesség, titeket nem zavar,miért ne lehetne?

2010. dec. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
NEM!Egészséges terhességnek nem árt.Míg nem tudtátok,hogy van,addig is szexeltetek,nem igaz:-)
2010. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!