Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. Hétben vagyok, pár nap...

A 12. Hétben vagyok, pár nap múlva megyek uhra. Tegnap kicsit narancssárgás folyásom volt. Felhívtam a védőnőm, azt mondta, hogy ez valószínű azért van mert a mélepény most veszi át a sárgatestciszta szerepét. Volt/van valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés

#baba #méhlepény #sárgatestciszta
2016. jan. 24. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam,h ez sárgás folyással járna. Nem lehet,h gomba? Nem viszket,nem kellemetlen a szaga? 34hkm
2016. jan. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, se ne nem viszket, se nem kellemetlen szagú. Tegnap volt egy 10ft nagyságú folt a tisztaságin és azóta se semmi... Húzódik a hasam, de nem kellemetlen, a magnerottól azonnal el is múlik, és a cicim is érzékeny.. Akkor nem lehet semmi baj nem? Genetikai uhra megyek pénteken.
2016. jan. 24. 17:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsonek. Inkabb legkozelebb az orvosod hivd fel.:)


Felfazas vagy gomba is lehet, egy vizelettesztet csinaltass (haziorvos vagy a dokid adhat beutalot, de mehetsz maganlaborba is beutalo nelkul), abbol kiderul egyszeruen es gyorsan a bibi.:)


33hkm

2016. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3x hívtam az orvosom, de nehezebb elérni mint a pápát....
2016. jan. 24. 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem gombamiatt volt ilyen folyásom. Kaptam rá krémet.
2016. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Viszont a vedonod meg nem tud segiteni. A mienk is ilyen...erthetetlen...
2016. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mandiga ***** válasza:
Gyógyszrtárba lehet kapni vizelet tesztet, Gabriel. Egyszerű és gyors, több mindent meg tudsz nézni rajta egyuttal. Ha eltérés van, akkor menj a háziorvoshoz, vidd magaddal.
2016. jan. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!