Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Palástfű ülőfürdő is segíti a...

Palástfű ülőfürdő is segíti a baba kilökődését? Vagy csak tea formájában?

Figyelt kérdés
2016. jan. 26. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
kilökődését? úgy értem megtartását???
2016. jan. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A női nemi szerveket, mindenekelőtt a méhet erősíti, így az anyaságra való felkészülés, valamint szülés előtt és után alkalmazható haszonnal.



Szülés utáni sérülések, nehezen szülő nőknél alhasi petyhüdtség esetén, koraszülésre hajlamos nőknél terhesség megtartásában, a méhszalagok megerősítésében igen sokat segít a palástfű. A harmadik hónaptól palástfűteát kellene fogyasztania minden olyan nőnek, akiknek ilyesfajta problémái vannak.


Vetélés: A vetélés megelőzésére a terhes nő az első trimeszterben igyon palástfű teát, így megelőzhető az embrió kilökődése.

2016. jan. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem. Basszus elírtam :(
2016. jan. 26. 10:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Fürdő: 0,5 liter vízben forraljunk fel 4 evőkanálnyi palástfű levelet, majd szűrjük le, és a főzetet adjuk a fürdővízhez. Fehérfolyás, menstruációs fájdalmak, változókori panaszok esetén ajánlható.


tehát kifejezetten a terhesség megtartására nem ajánlják!

szerintem elég ha iszod s teát én is napi kettőt iszom, és tervezem is végig a 12.hét végéig!

2016. jan. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!