Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki terhesen vérzet...

Volt aki terhesen vérzet mindennap egy kicsit? és ugyanugy egészséges baba volt és nem volt semmi baj? van olyan aki a terhességet végig vérzi? mindenki kap rá gyógyszert?

Figyelt kérdés
2016. jan. 24. 07:41
 1/5 anonim válasza:
Két gyerkőc anyukája vagyok.egyáltalán nem normális a vérzés.Az első terheségemnél háromszor véreztem.Két heteket feküdtem olyankor a kórházban megfigyelésen.Hugom többször vérzett,nem ment orvoshoz.Sajnos közben egy frtőzést is elkapott és 18. héten megindult nála a szülés.Én azt mondom terhesség alatt a vérzés,vérezgetés nem játék.Mindig fordulj orvoshoz,majd ő megmondja mi a teendő.
2016. jan. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és mit mondtak a korházban ? én is járok orvoshoz.
2016. jan. 24. 09:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen orvoshoz kell menni!


Engem ugyan nem fektettek be (a dokim szerint ha a férjem otthon tud velem maradni és nincs súlyosabb baj, otthon a legjobb hely a kismamának), de nekem is volt kétszer vérzésem a terhességem alatt.


Egyszer rózsaszínezés a pozi tesztnél, írtak fel progeszteront, akkor jártam mellette ugyanúgy dolgozni, ágynyugalom nem kellett. Aztán meg egyszer a 22. héten felmarta a hüvelyfalamat a folyásom és attól volt, 3 napig otthon pihentem a kontrollig, utána mentem csak dolgozni.


33hkm

2016. jan. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
meddig tartott a verzes ? kaptak rá gyogyszert?
2016. jan. 25. 07:02
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! Sajnos nekem nincsenek jó tapasztalataim. Az első terhességem teljesen problémamentes volt. A másodiknál 5 és fél hetesen jelentkezett rózsaszín nyák űrülése. Szigorú ágynyugalom, Utrogestan. Aztán napról napra erősödő vérzés jelentkezett. 2 hét után elkezdtem görcsölni, s egy pisilésnél mintha távozott volna valami a hüvelyből. Akkor már nem reménykedtem, tudtam, hogy vége. Sajnos jól éreztem. Ez szeptemberben volt. Remélem te szerencsésebb leszel.
2016. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!