Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valakinek ilyen?...

Volt már valakinek ilyen? Nyálkahártya látszódik? Ultrahang kép lent.

Figyelt kérdés

Menstruációm 3 napig tartott (mindig 5-6) ma vagyok a 4. napján ha úgy vesszük, ma készült a u.h kép a nőgyógyász szerint, nyálkahártya látszik össze gyűlve de az miért lenne ha már befejeződött a menstruáció?! Elnézést ha kicsit tudatlan vagyok, de nem világos. Baba nem lehet, mivel vékony a méhnyálkahártya(szerintem), bár csodák léteznek.. Volt valakinek hasonló?


ttp://kepfeltoltes.hu/view/160126/20160126_124541-12_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


2016. jan. 26. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs kép.

De az ilyen dolgokat jobban jársz, ha orvostól kérdezed.

2016. jan. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


Esetleg így? Kérdeztem dokitól, de ő a fent leírtat mondta. Most voltam először ennél az orvosnál, nem tudom mennyire bízhatok meg benne.

2016. jan. 26. 13:25
 3/6 A kérdező kommentje:
így sem engedi.. na mindegy is akkor :)
2016. jan. 26. 13:26
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]



ez a jó link... :)

2016. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vékony nyálkahártya a méhben akkor is látszik, ha közvetlenül menstruáció után nézik, hiszen nem jön le az teljesen, illetve a lelökődő nyálkahártya alatt már képződik az új.

Nem vagyok nagy ultrahangzseni, mit értesz azon, hogy "össze van gyűlve"a nyálkahártya? Az is lehet, hogy még este pl. fog egy kicsit vérezni, nekem volt már úgy menstruációm, hogy a vége felé fél napokra kihagyott a vérzés, tehát lehet, azt látta az orvos összegyűltnek.

Egyébként le szokták mérni, ha gyanús valamire, hogy hány mm vastag.

mikor először pozitív terhességi teszttel mentem ultrahangra, a hasi ultrahangon semmi nem látszódott, csak a megvastagodott nyálkahártya, le is mérte mm-ben hogy mennyi, és javasolta, hogy jöjjek vissza két hét múlva.


Nyugi, nincs semmi gond, ha bármi lenne, mondta volna már az orvos is.

2016. jan. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Arra a kis köröcskére mondta, ami a legkisebb körben van. Én is korainak tartom még ha esetleg baba is lenne, hogy már peteéréstől 16. nap látszódna. Hát nem tudom. :)
2016. jan. 26. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!