Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek mondjátok meg hogy...

Kérlek mondjátok meg hogy szerintetek hány kg vagyok (6 hónapos ), kép lent. Szerintem téved a mérleg a terhesgondozáson?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A hasam már látszik ami természetes, viszont elég komoly súlyproblémákkal küzdöttem anno, az itthoni a védőnős mérleg között HÉT kg különbség van, nem hagy nyugodni és tudom hogy nem ezzel kellene foglalkoznom de nem megy.... 166 cm magas vagyok.


2016. jan. 26. 17:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Elmesélem mi hogy jártunk,igaz nem terhesen hanem a gyerek 3 éves státusz vizsgálatán. Ugye ott van súlymérés és már nekem az feltűnt mikor egy kislányt mértek előttünk (aki pár hónappal idősebb az enyémnél) 19kg, gondoltam magamban nem létezik hogy 6kg legyen a két gyerek között. Aztán mérték a lányom 17kg-ot mértek, szóltam a védőnőnek hogy valami nem oké mert tegnap otthon még csak 13 kg volt. És utána megnézte a mérleget és nem jól volt beállítva,kezdte előről a méregetést. Szerintem legközelebb szólj Te is hogy otthon nem ennyit mértél,nem lehet e hogy nem jól van beállítva a mérleg?.
2016. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnőnél a mérleg mindig 5 kg-mal többet mutatott mint az összes többi mérleg :D. Mániákusan mindenhol megmérekeztem ahol csak megfordultunk... :)
2016. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
En elolvastam egy jo parszor a kerdest, es meg neztem a kepeidet 2szer,mire rajottem h terhes vagy, de egyaltalan nincs is hasad.:'oo 6honaposan.:'oo Nem irtad volna, megse mondanam, h terhes vagy, de ezeket nem rossz ertelemben mondom.!! am.en 63-65kg-nek neztelek.:) (N)
2016. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Utolsó igen :D senki nem mondja meg... annyi hogy mintha duci lennék ( na az lenne a baba) , régebben nem volt hasam, kb semmi :D nem kifelé nő hanem a gyomromat szorítja össze szóval ebből adódóan gyomorsav, hányás stb :/


Utsó előtti válaszoló:

Nem nyugodtam. Átmentem a nagymamámhoz, 2 mérlege is van. mindkettő egyezett kb fél kg híján az itthonival

2016. jan. 26. 22:39
 15/17 anonim ***** válasza:

A védőnőnél eleinte volt egy mérleg, ami mindig 3,5 kg-mal többet mutatott, mint az itthoni. Aztán tönkrement. :))) De én annó mondtam, hogy otthon kevesebb vagyok, és már úgy mentem mindig, hogy pont előtte lemérekeztem itthon, így tudtam a különbséget és nem idegeskedtem rajta.:) Nekik azt kell sajnos beírni, amit ott látnak. Az új mérleg az talán csak fél-egy kg-ot csal. :)


Tényleg nem mondaná meg senki, hogy babát vársz, nem hogy 6 hónapos vagy. Én is ilyen alkat vagyok. Én olyan 60-62-nek mondtalak volna.

2016. jan. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát, nekem a terhesgondozó orvosomnál volt anno olyan mérleg (nem digitális), ami egyszer +5 kilóval többet, máskor meg -3 kilóval kevesebbet mutatott, mint az otthoni digitális mérlegem...Úgyhogy én a vizsgálat előtt mindig megmérekeztem otthon a digitális mérlegen, és azt a számot diktáltam be.

A hasad mérete miatt ne aggódj, nekem mindkét terhességnél kb. ekkora volt a 25. héten, és kb. ekkortól fogva gyomorgyűrűként funkcionáltak a gyerekeim. Alig tudtam valamit enni, annyira nyomtak, és hármasával kapkodtam a Rennie-t a savam miatt...

2016. jan. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Utolsó ismerős.... nekem nem hat a rennie se semmi. háziorvos írt fel gyógyszert ami 100% jó, különben folyton hánynék :( én amúgy örülök hogy nem nagy a hasam, bár mindenki aggódik hogy jaj biztos kicsi lesz stb... pedig minden rendben van ultrahang alapján :) Neked amúgy szülés végére nagy volt a hasad nagyon? Mármint akkora mint másoknak?
2016. jan. 27. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!