Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakori, de kevés mennyiségű...

Gyakori, de kevés mennyiségű folyást tapasztalok. Olyan érzés, mikor bepisil valaki de abban biztos vagyok, hogy ez nem vizelet. Lehet magzatvíz?

Figyelt kérdés
Első babámat várom és fogalmam sincs mi lehet ez.
2016. jan. 27. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet. De akkor irány a kórház!
2016. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél be betét helyett egy zsepit. Ha átáztatja,akkor valószínűleg magzatvíz. A folyástól nem ázik át.
2016. jan. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szokott ilyen lenni, nem szivarog a vizem a vizsgalatok alapjan. Atlatszo folyas is abszolut jellemzo a terhessegre.


33hkm

2016. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány hetes vagy?
2016. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
39 hetes vagyok.
2016. jan. 28. 05:31
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Akkor simán lehet.

Viszont ez csak szivárgás.

Én a második terhességemmel jártam így.

Minden wc-zésnél, amikor egy bizonyos szögben előre dőltem, jött valami, ami nem pisi és nem folyás volt.

Bementünk a kórházba, de ott hanyatt fekve vizsgáltak, abban a szögben nem jött semmi, és közölték hogy menjünk haza.

Viszont a szülésznő adott egy tesztcsíkot, ami ha zöldre színeződik, akkor magzatvíz.

Haza mentünk. Aznap délután megint ráültem a wc-re, dőltem előre, megint jött. Papírcsík szépen zöld lett.

Viszont én azt mondtam, hogy amíg nincsenek fájásaim, vagy el nem folyik, én nem megyek sehová.

Két nappal később indult a szülés fájásokkal, ekkor álló helyzetben is egy pici tócsa lett a földön, de még ezután is volt burokrepesztés.


Szóval van ilyen, hogy valahol felül reped meg a burok, ez pici szivárgást eredményez, fertőzésveszély sincs, én nem rohannék emiatt többet be a kórházba, de én az vagyok, aki szereti a lehető legkevesebb időt bent tölteni.


A harmadik szülésem máshogy indult, úgyhogy többet ez nem ismétlődött. :)

2016. jan. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!