Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt esetleg olyanok,...

Vannak itt esetleg olyanok, akiknek terhességük alatt (sokat) feküdnie kell? Hogyan bírjátok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugy, hogy mindjart fejbelovom magam az unalomtol:( egyaltalan nem birom
2016. jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13+4hetes vagyok. Bár nem kell konkrétan feküdnöm de vigyáznom kell magamra. Tegnap már nem bírtam és kitakarítottam a fiam szobáját. Volt is hasfájás estére, szóval jobb kibírni egy kicsit a lustább életet, mert nem szeretném ezt a babát is elveszíteni. Nem cipekedek, nem eröltetem meg magam. Egyébként sorozatot nézek online, és itt a gyakorin élem ki az agressziómat egy két válasz olvasásakor. 😁
2016. jan. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ma kezdtem a 17. hetet ikrekkel. Eddig futkároztam tőlünk 70 km-re egyetem miatt, meg itthoni dolgok miatt, aztán folyton görcsölök. Nah a védőnőtől meg az orvostól kaptam az áldást rendesen.

Így múlt héttől 2 naponta főzök, reggel oviba viszem a gyereket de apa megy már érte. Csak akkor mozdulok ki amikor télleg muszály, és fekvés....

Hát én megbolondulok, szét vet az unalom, meg az ideg hogy egy takarítást se tudok megcsinálni mert begörcsöl a hasam :(

2016. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is megőrülök lassan...

17+5hetes vagyok. 8.héttől kezdve szigorúan feküdnöm kell.

Neten olvasgatok, telefonon kártyázok, keresztrejtvényt fejtek, telefonálok-de már alig tudom elviselni...

2016. jan. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!