Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik. Akik már a terhesség...

Kismamik. Akik már a terhességük végén járnak hogy bírjátok a hosszú sétákat?

Figyelt kérdés
Én nem nagyon bírom,és nagyon messze van tőlünk az SZTK ahova persze hetente járni kell,mindenem fáj mire hazaérek,arrol nem is beszélve hogy majd bepisilek sokszor,de muszály vagyok kibírni még oda nem érek.Kíváncsi vagyok hogy más is rosszul viseli a sok járkálást vagy csak én vagyok ilyen?
2014. febr. 11. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:

szia! èn 34. hetes vagyok megcsak elegge vekony igy nagyon neheznekerzem sokszor a hasam foleg hogy a baba allandoan kinyomkodja magat ha megyek akkor ugy erzem elfogom hagyni a hasam ! es szur es faj! ezzel nem vagy egyedul. meg hat sulya is van jo hogy faj! de nemsokara vege! ez kibirjuk! :-)

jo egeszseget a picinek es neked is!

2014. febr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Szia! 36+6 hetes vagyok, nekem már a hosszú séta nem megy. gyakran járok pisilni is.Most amúgy is pihenő üzemmódba vagyok kapcsolva, mert a méhszáj C1111!Eddig viszonylag jól bírtam magam, nem vizesedek, hízásom 10kg, ami ilyenkor teljesen jó!Te mennyi idős terhes vagy kedves kérdező? Az sztk-ba nem tudsz busszal menni?
2014. febr. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok.Én 35 hetes vagyok.Az az igazság hogy eddig eszembe se jutott a busz,majd meglesem a menetrendet,csak avval meg az a baj hogy még arra is várni,de nem rossz ötlet,mert ezt nem lehet bírni,ma még elsétálok de jövőhéten lehetséges hogy a buszt választom.Köszi a tippet! :)
2014. febr. 12. 06:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Mar egyre nehezebben.faj a labam,a derekam.ahol,amikor tudok leulok azonnal.vizesedik a labam nagyon.meg ugye eg az allando pisilhetnek...de ez is egyik nap ilyen masik olyan h mennyire birom a dolgot.par napja reggel 7-tol este 8-ig uton voltunk.(jo akkor a parommal kocsival) na az nagyon brutal nap volt.de meg muszaj volt beszerezni a maradek abaholmit..es hat ugye abbol nem maradhatok ki.:-)kitartast mindenkinek!:-)38hkm
2014. febr. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sehogy. :)

Azonnal meg akarok fulladni, alig van levegőm, a hasam tök nagy, pedig csak 5 kilót híztam összesen.

Lábam vizesedik, és ha hirtelen állok fel, meg is szédülök néha.

Szóval inkább fekvő üzemmmódban vagyok, ha tehetem.

37+3

2014. febr. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor mindenkinek nehéz már a végén.vizsgálatokra meg ugyebár menni kell.
2014. febr. 12. 10:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Most már elég rosszul, be van ékelődve a baba feje, állandóan pisilnem kell, nem merek sehova elindulni emiatt :) De amíg nem szállt le, addig őszintén szólva semmi bajom nem volt. (40+3 hkm)
2014. febr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

36 hetes vagyok,és úgy érzem muszáj sétálnom,mert megőrülök lassan a lakásban.Pár napja még kirándultunk kb. 2 órát,másnap kb. 3 km-t sétáltunk este,és egész jól bírtam,bár a végén nekiállt húzódni a hasam,és eléggé elfáradtam,meg ugye a fránya pisilés...

Ja,és mellette van egy majdnem 3 évesem... szóval kemény...

Ma már a napi rutinnál is húzódott a hasam,pedig holnap is mennem kell intézkedni,legalább 3 helyre...

11 kg-ot híztam eddig,és iszonyúak a visszereim.Trombózis veszélyem van.Szóval plusz egy lapáttal még ez is rádob a dologra.

:(

2014. febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En 34 hetes vagyok es szerencsére most elég jól bírom... Egy-másfél órát setalok naponta, igaz nagyon lassan, nem sietek sehova, kifejezetten sétálni megyek ki... Ha valamit inteznem kell, akkor kocsi. De pl az első terhessegemnel nem bírtam mar ilyenkor sétálni...

János es túlsúlyos vagyok, ha ez számít..., ezért is tartom fontosnak a sétát, hogy ne hizzak sokat

2014. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!