Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hosszú sétákkal is meglehet...

A hosszú sétákkal is meglehet előzni a hízást szerintetek?

Figyelt kérdés
A helyzetem a következő: Már van egy egy éves kislányom, és most úton van a következő baba. 12 hetes vagyok, de az a helyzet,hogy erősen migrénes is, ami rendszeres szédüléssel jár, de olyan szinten,hogy lábra állni nem tudok, és a gyerekem sem tudom ellátni normálisan. Voltam a neurológusnál, akihez rendszeresen járok, gyógyszert is szedek és azt mondta, hogy próbáljak meg többet mozogni. Ezzel csak az a gond,hogy az évek alatt annyira elkezdtem félni a migrénes rohamoktól,hogy félek egyedül utcára menni. Szerintetek a rendszeres sok séta segíthet? Olvastam meg a védőnő is mondta,hogy futni nem kéne meg ilyeneket. Előtte sem nagyon mozogtam sajnos a félelmem miatt, de gyerekkoromban igen. Mit gondoltok? köszönöm annak, aki válaszol :)

2016. jan. 29. 17:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam,hogy sajnos az első terhességem után nem sikerült vissza fogynom terhesség előtti állapotra.:(
2016. jan. 29. 17:03
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A hízást tudatos táplálkozással lehet elkerülni.

A fóbiákra pedig nagyon jó pszichoterápiák vannak, érdemes felkeresni hozzáértő pszichológust.

2016. jan. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem ezen múlik, én pl. toxémiás terhességgel a levegőtől is híztam. Viszont nálad érdemes feltárni a migrén és a félelem lelki okát...
2016. jan. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Migrénre mit szedsz?

Nekem évekig olyan erősségű migrénem volt, hogy: cataflamból 3 nem mulasztotta el, hánytam, szédültem és hallucináltam az erősebb napokon.

2016. jan. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A félelem a migrén miatt van ez tuti, a migrént pedig ha minden igaz örököltem, mert anyukám is migrénes, csak nem ilyen gyakran és nem szédül tőle. Pszichológusnál voltam már, de nem tudott mit kezdeni vele.
2016. jan. 29. 17:06
 6/9 A kérdező kommentje:
Migrénre levetiracetamot szedek és magne b6-ot meg valeriana tevat. De nem sok haszna van. Most írt fel folsavat, meg valami mást, amit akkor kell szednem ha rohamom van.
2016. jan. 29. 17:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
táplálkozással,mozgással sokat tehetsz sulyod miatt. gyogyszereket olyant szedj,ami nem árt a babának
2016. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A flector por nagyon jó migrénre a hányingert is elmulasztja és a 6.hónapig szedhető. Mikor migrénem van akkor kifejezetten jól esik sétálni főleg ilyen hűvös időben.
2016. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó a mozgás és kell is de önmagában ez nem előzi meg a hízást. Viszont a mozgásszegény életmód növeli az esélyét. A mozgás és a táplálkozás együtt van, az egyik nem ér semmit a másik nélkül.
2016. jan. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!