Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hármasikrek? A kérdés túl...

Zsuzsi94 kérdése:

Hármasikrek? A kérdés túl tövid a magyarázat hosszú

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy ki lehet húzni kilenc hónapig? És ha nem is ,de 7-8 hónaposan már egészségesek és amúgy ugyanúgy fejlődnek a pocakba,mintha csak egy baba lenne? Azért kérdezem,mett érdekel az ikerterhesség. És mi a véleményetek arról az anyukáról,aki természetesen szülte meg a hármasikreit? A videó itt van:
2015. okt. 10. 05:14
 1/5 A kérdező kommentje:
2015. okt. 10. 05:15
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallottam még olyat aki kihúzta a 40. hétig. Két nőt ismerek akik hármasikreket vártak, az egyik 28 hétre a másik 32-re szült. Arról nincs tudomásom hogy császárral vagy spontán. Szerintem ez pont az a kategória amikor nem anyuka akarata hanem az orvos döntése hogy császár vagy sem. Végülis emberéletek múlnak rajta, a fő az ő biztonságuk. Osztálytársam ikreket szült, az első spontán jött, a másodikkal császározni kellett. Mikor én szültem, mellettem egy anyuka ikreket szült és spontán, tehát ez nem egy lehetetlen dolog de ezt vizsgálatok előzik meg és orvos dönt hogy biztonságos, érdemes megpróbálni vagy sem.

Fejlődni ugyanúgy fejlődnek, ugyan olyan ütemben, ugyan akkor alakul ki mindenük. 24 hetes kortól van esélyük, bár kisfiúknál ez nem baj ha inkább 26 hét. De nagyon sokat számítanak a szülés körülményei. Egy lány a környékünkön 26 hétre született, hát meg nem mondaná róla senki. Egy másik ismerős 32 hétre szült, volt valami gubanc közben és sajnos a gyerek nem hall, nem beszél normálisan és egyéb gondok is vannak. Onnantól hogy valaki teherbe esik, reméljük a legjobbakat, aztán vagy beválik vagy nem.

2015. okt. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm hármas ikreket szült, természetes úton, 37 hétre! :)
2015. okt. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 És hol? Magyarországon?


40 hétig kizárt, hogy valaki kihúzza hármasikrekkel.

Az egyik ismerősöm 35. hétig kihúzta. A 20. hét környékén összevarrták a méhszájat, aztán hazamehetett. de a 28. héttől befektették. A gyerekek már 6 évesek lesznek, egészségesek, gyönyörűek.

Sajnos nem mindenki ilyen szerencsés, olyanról is tudok, akinek mindhárom meghalt szülés után.

A természetes szülésről ebben az esetben pedig az a véleményem, hogy felelőtlenség, aki ebbe belemegy az a babák egészségét, életét kockáztatja. De az az orvos se normális, aki ebben közreműködik. Szerintem nincs is olyan, aki ehhez a nevét adná. Aztán ha valamelyik gyereknek baja lesz, akkor fizethet élete végéig, mert ugye ilyenkor lehet perelni...

2015. okt. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A videóról pedig a véleményem:

A B magzat születése valami katasztrófa. Lábtartás, a karok felcsapódva, gátmetszés nélkül...Utána nem hiába kellett neki az oxigén. De végül is 2 egészséges gyereke legalább lesz. Az egész jó arány.

2015. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!