Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajfestés, zselés műköröm...

Hajfestés, zselés műköröm terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Nagyon megoszlanak a vélemények, ezért is írtam ki a kérdést.

2016. jan. 29. 21:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egész nyugodtan, nem árt a kicsinek.
2016. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szuleskor nem célszerű, addig nem hinném hogy káros, bár nem tudom hogy amit belélegzel..
2016. jan. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
vannak olyanok, akik szoliznak is..
2016. jan. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én festem a hajam bár hozzáteszem kb trimeszterenként egy alkalom szukseges.A lényeg hogy ammóniamentes legyen de a legtobb festek mar ilyen.meg jol szellozo helyen vagy fodrasznal csinald.Akar picit megkergeted a fodraszt szelloztessen.A mükoromnel semmi akadaly ezt nem is ertem miert ne lenne szabad?

Szolizni nem lehet meg tetovaltatni!

2016. jan. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Szolit igazából tudtam hanyagolni nem terhesen is, de a saját körmöm papírvékony, lemezesen törik, semmit nem tudok vele kezdeni + csúnya. A hajamon meg ugye a lenövés...

A hajam mikor festettem utoljára, még nem tudtam, hogy terhes vagyok, hétfőn leszek 11 hetes, úgy gondoltam, a 12 hetet mostmár megvárom, mert azt olvastam legtöbb helyen, hogy addig ne, onnan viszont valamit muszáj kezdeni vele.

2016. jan. 29. 21:24
 6/16 A kérdező kommentje:
4: Nekem a műkörmös, akihez jártam, mondta, hogy ő nem vállal, amíg terhes vagyok, mert úgy tanították nekik, hogy nem lehet, és nem vállalja a kockázatot. Gondolkodtam sokat, hogy mi legyen így akkor, várjam ki a 9 hónapot, de nekem extra gyenge és ronda a saját körmöm :S Meg se nő és letörik.
2016. jan. 29. 21:27
 7/16 anonim ***** válasza:
Én 8hetesen festettem.most vagyok 12,5het.Sot meg gyogyszert is kellett szednem sajnos.Azt az egy hetet mar kibirod akkor.De errol meg fog oszlani nagyon a velemeny!sokan csinaljak sokan ellenzik...
2016. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Érdekes,mert én meg hajat nem mertem festeni,körmöt csináltatni meg igen :)

A szoli az meg egyenesen dúrva terhesen szerintem...

2016. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kb. hathetente festem a hajam. Az első terhességemnél is festettem, akkor itt mondjuk az volt az általános vélekedés, hogy ez baromira káros, és nem szabad. Azóta valahogy megváltozott erről a vélekedés. Minden esetre én festettem hajat terhesen az első gyereknél is, és semmi baja nem lett. Most is festem, csak most már nem szól be érte senki (se itt, se a védőnő, se senki) :D


Műkörmöm is volt már, erről végképp nem hallottam semmi negatívumot. Mondjuk én csak alkalomra csináltattam, amúgy nem szeretem, mert baromi gyorsan nő a körmöm, hamar csúnya lesz.

2016. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja, nekem aki a körmömet csinálta a terhességem alatt, szintén terhes volt éppen, és neki is voltak természetesen műkörmei :)
2016. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!