Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhesen mindjárt...

13 hetes terhesen mindjárt megjön érzés normális?

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok,és d.e. elkezdett nem görcsszerű, de olyan mindjárt megjön érzéshez hasonló lenni.Ittam magnosolv granulátumot, d.u. 4ig nem is volt gond, aztán ismét elkezdődött...nem fáj de kellemetlen.Lehet ez a méh növekedése?
2016. jan. 30. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyúlik a méh, homronok... ez normális.
2016. jan. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igyál még egy magnosolvot nyugodtan, vészhelyzetben 2-t is szabad egy nap:) nekem is akkoriban volt 2 hét, hogy majdnem leszakadt a méhem, de elmúlt. később, ciklikusan megint volt 2-szer.


34hkm

2016. jan. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. jan. 30. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Egész terhesség alatt ilyen-olyan görcsölés meg feszülés teljesen normális, nő a méhed. Amíg kellemetlen, addig nem baj. Az erős fájdalmas jelenthet bajt addig nem.
2016. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!