Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Öblögethetek házi pálinkával?

Öblögethetek házi pálinkával?

Figyelt kérdés

Fáj a torkom, mandulám. Gargalizálhatok pálinkával? Biztosan nem nyelem le de azért elbizonytalanodtam.

23 hkm


2016. jan. 31. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Gargalizálhatsz.

De csinálhatod sós vízzel is, vagy ha van otthon Tantum Verde, akkor azzal.

2016. jan. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Persze.

Ne aggódj, én 1-2x ittam is 1-1 kis korty pálinkát, ha annyira rossz volt a gyomrom. Nem lett semmi baj :)

2016. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. jan. 31. 16:45
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
1830-ból írsz és nincs igazi gyógyszer ott?
2016. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4: Valószínűleg nem bízik a mesterséges cuccokban, sokan vannak így.

Nem kell cinikuskodni.

2016. febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A "mesterséges cuccok" legalább 80%-a "természetes cuccokból" van kivonva, méghozzá tisztán és csak a hasznos rész, a káros meg nem. A maradék 20% pedig a természetes cuccok mesterséges leképezése, vagyis a szintetikus szerek.

Nem kell pánikolni a "gyógyszerektől", mert nem nagyobb mérgek, mint egyes gyógynövények rossz adagolásban...

2016. febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, nem félek a gyógyszerektől, most anyósoméknál vagyok, ezt ajánlották. De sikert aratott!
2016. febr. 2. 07:50
 8/8 anonim ***** válasza:

6:

5. vagyok, alapesetben engem nem érdekel, ha beteg vagyok, ész nélkül nyomatom a gyógyszereket, nem izgat, mi van benne. Csak most a baba miatt nem merek nagyon semmit, igaz én az első tr. végénél vagyok mégcsak, és amúgy a gyógyszertárban mondták, hogy lebeszélnének mindenről...

2016. febr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!