Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában nincs elég házi...

Mostanában nincs elég házi feladat az iskolában? Mi ez a rengeteg 13-16 éves, aki gyereket akar, vagy épp attól fél hogy teherbe esett?

Figyelt kérdés
2016. jan. 18. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
TV,internet...a média ontja magából a szexet, nem csoda ha a kamaszokat is "megfertőzi" a mai szexcentrikus világ... A kedves szülöknek meg esze ágában sincs megnevelni a kölyköket...ők is azzal vannak elfoglalva , hogy össze-vissza csalják egymást...
2016. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Anya-apa reggeltől estig melóznak, huzzák az igát, a gyerekeket meg neveli a tv. Elég sz..., de ez van. Hamar szexelnek, mert ezzel pótolják a szeretethiányt. Aki meg ilyen fiatalon gyerekvállaláson gondolkodik, annak is valami ilyesmi állhat a háttérben, egy családtag aki az "övé", aki mindig vele van.
2016. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ohh, nehogy azt hidd, hogy régen nem voltak ilyenek, csak most könnyebben eljut hozzád a híre.


Egyébként ez a sok szemét ami a médiából árad, ez tényleg káros, de az a helyzet, hogy inkább úgy káros, hogy az utóbbi x100 évhez képest ettől sem javult semmit az emberek szexuális és párkapcsolati kultúrája. És ez nagy baj.

2016. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen. szeretethiány az indok.
2016. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Házi feladat van elég, csak az ilyeneket nem érdekli. 13-16 évesen nem akarnak gyereket, maximum szexelni. Régen is volt ilyen, de a megesett lányokat kiközösítette a falu vagy gyorsan összeházasodtak és nem esett róla többé szó, hogy már terhesen ment férjhez. Pl. a mamám egyik nővére is így járt 15 évesen. Senki nem kérdezte mért 7 hónappal az esküvő után született a gyerek.
2016. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Régen sokkal többen szültek 16 évesen...
2016. jan. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát én még nem tartom magam idősnek 32 vagyok, de amikor én 13 voltam, még azon bánkódtam, hogy megjött és nem mehetek többet strandra, amikor csak akarok...szexelni eszembe sem jutott. Szoc munkás vagyok, így sok olyan lánnyal találkozom, aki 16-18 évesen terhes lesz, de általában ez nem tervezett, és hamar feladják a gyermeknevelést, pedig a kezdeti lelkesedés óriási. Vagy van a másik véglet, akinek még fiúzni sem nagyon van ideje, mert éjjel-nappal tanul, hogy minél jobb jegyeket kapjon. Remélem az én lányom inkább az utóbbi kategóriába fog esni. De végképp nem értem az olyan 16 évest, aki reggel felkel, és eldönti, hogy gyereket akar (volt ilyen fent pár napja...)mit tud ő nyújtani a gyereknek? Még ha jó az anyagi helyzete, akkor is, a pénz nem minden, de még kialakult személyisége sincs...ezek a gyerekeke kerülnek majd végül a gyermekvédelmi rendszerebe, többnyire kiskamaszként.
2016. jan. 19. 08:21
 8/9 anonim ***** válasza:
A szüleik is korán szültek,meg túl korán kapnak felvilágosítást és védekezésre se figyelnek oda.
2016. jan. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Erre én is felfigyeltem! Én fiatal vagyok 24 éves és most várom a 2.babánkat. Fiamat 22.évesen szültem.

Előtte letettem az érettségit 2 szakmát és 16 éves korom óta dolgoztam...nem az járt a fejembe hogy nekem gyerek kell.

Nem értem ilyenkor hol van anyuka apuka..Mindent megteszek hogy az én gyerekeim ne legyenek ilyen "romlottak".

2016. jan. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!