Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestannál normális a hogy...

Utrogestannál normális a hogy fehér válladék marad a hüvelyben?

Figyelt kérdés
Múlt héten az orvosom 2x1 utrot írt fel,előző 2 vetélés miatt. Péntek óta használom,tegnap vettem észre,hogy miután felhelyeztem fehér válladék maradt az ujjamon,gondolom az előző tabletta miatt. Ez normális?
2016. febr. 1. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen az a tabletta maradéka amikor felolvad..
2016. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A tabletta 90%ban vagy meg nagyobb aranyban közvetítő anyag. A hormon kb 10 perc alatt szivodik fel belole. A tobbi aztan urul. Nekem volt h egy ket napig alig jott ki. Aztán volt h megindult... Utáltam. En 2 es 3 db ot hasznaltam reggel este.
2016. febr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont, ahogy az előzőek írják. Használj betétet, mert kellemetlen lehet, ha összegyűlik, aztán megindul.
2016. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen, normális, használj betétet:) A párodnak lesz kicsit nehezebb, az enyém dörgölte a zuhany alatt magáról, alig tudta leszedni:)) de lehet, ő volt a béna.:)


mi szájon át szedhetőre váltottunk emiatt, de ez orvos és beteg ízlésének a kérdése.:) én nem tudtam használni nyáron betétet, mert 40 fokban megfőttem benne, így ezért is váltottunk.


12. hétig napi 3X1-et szedtem.


34hkm

2016. febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én dokim szerint sokkal hatékonyabb a hüvelyi progipótlás, ezért ő nem ajánlotta a szájon át szedhetőt. És igen, mindig folyt belőlem, ezért betétet használtam (nem tisztaságit, hanem rendes betétet). Nekem koraterhesen amúgy is erős folyásom szokott lenni, ezt az utro még fokozta is.
2016. febr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!