Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor először mentetek...

Amikor először mentetek dokihoz, és időpontot kértetek, mit mondtatok a telefonban? Hogy "azt hiszem terhes vagyok"? Vagy hogy?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Semmit.SZTK-s rendeléssel kezdtem, és az asszisztens veszi fel a telefont, amikor időpontot kérsz.Egyszerűen csak kértem egy időpontot.A rendelésen azzal kezdtem, hogy pozitív lett a teszt, és azóta is erősödik a 2. csík.Ő megvizsgált, és azt mondta:Gratulálok!Úgy van , ahogy tetszik mondani!:)
2010. márc. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én SZTK-ba mentem és ott nem kellett időpont, bementem a dokihoz és mondtam, hogy pozitívat teszteltem és hogy 2 hete késik a mensesem.

De ha időpontot kérsz, nem kell indokot mondani, bejelentkezel és kész.

2010. márc. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Nálam ez jó volt!:) Mikor elöször mentem 4 hetes voltam. Igazábol még én sem tudtam róla (nem azért mentem oda hogy terhes vagyok!) :)! Nem látott akkor még semmit. 3 hét mulva felhivtam hogy csináltam két pozi tesztet és jó lenne ha ujra megvizsgálna:)! Én is SZTK-ba mentem, csak én tele vagyok cisztákkal, és igy érdekes a megtermékenyülés. Mondta is hogy a ciszta is tud pozi tesztet csinálni...

Ha SZTK ba mész sztem nem kell semmit mondani, ha meg magánba akkor mond hogy csináltál pozi tesztet.

Jó babavárást:)

2010. márc. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én magándokihoz mentem, felhívtam, mondtam, h van egy pozitív tesztem, mikor tudná megnézni, h minden rendben van-e.

Mondott másnapra egy időpontot, bementünk, megvizsgált UH-al, és mondta, h gratulálok:) Majd kiugrottunk a bőrünkből örömünkben:) Aztán félrehívott, és megkérdezte, h őt akarom-e, mondtam, h igen, és megállapodtunk a pénzben, én alkalmanként fizettem 5000 Ft-ot, és a szülésért 35-öt.

2010. márc. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az sztk-ba mentem, kérdezte, mi a panasz, mondom nincs panasz, de van 3 pozi teszt.

Utána a magándokihoz is bejelentkeztem, az asszisztensnek mondtam, hogy terhes vagyok.

Mondd, hogy van pozi teszted, és nem is jött meg, ennyi elég a dokinak.

2010. márc. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Nem kell mondani semmit, ha nem akarsz, egyszerűen kérj egy időpontot kivizsgálásra. Ha rákérdez, hogy van-e valamilyen kifejezett panasz, akkor mondd, hogy semmi panasz :), csak pozitív lett a teszted :)
2010. márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Magán dokihoz mentem az aszisztens veszi fel a telefont és töle kértem időpontot.Az orvos megkérdezte mi a problémám.Én mondtam,hogy nem jött meg és pozitivat teszeteltem.Erre ő poénosan csak annyit mondott"..na vajon mi lehet?..."
2010. márc. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kérdezik meg, hogy minek akarsz menni hozzá. senkinek semmi köze hozzá. majd a dokival megbeszéled privát, a 4 fal között. :-)
2010. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

sztk-ba mentem , s mondtam h van 2 poz. tesztem , erre mondja h gratulálok:) s utána vizsgálat

ennyi

2010. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, azóta már voltál, hogy zajlott? :)
2010. ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!