Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van értelme elmenni babamozizn...

Anneee25 kérdése:

Van értelme elmenni babamozizni, ha van rajtam jelentős túlsúly? Latszódni fog a baba? 16 hkm

Figyelt kérdés

Most fogytam 10 kgot,laposabb is a hasam,de még 100 kg feletti a súlyom.

Szülinapomra 4D babamozizást kértem,de olvastam,hogy túlsúllyal nem látszódik jól. Ez igaz?

Mert a sima nőgyógyászati UH-on,ami kis,régi gagyi gép:látszódott.

De feleslegesen nem dobnék ki 7500 ftot.

Volt valaki hasonló helyzetben?

Pajzsmirigy beteg/PCOS-es kismama.



2015. okt. 17. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj, de nem tudom a választ.

viszont úgy tudom 12. hétig nézik csak hüvelyivel (nekem a 0. is hasi volt és látszott, de nincs túlsúlyom).

szóval ebből kiindulva, nem hiszem, hogy ne látszana 16. héten :)

12. heti az genetikai volt, biztos neked is jó géppel csinálták, ha azon látszódott minden szépen akkor a 4D-n is fog, hisz a gép ott is hasonló kaliberűnek kell lennie, csak átkapcsolják 4d-re :)

én nem fosztanám meg magam ettől az élménytől, de ha aggódsz, akkor hívd fel őket, max eltoljátok 2-3 héttel ;)

2015. okt. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2015. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Nincs értelme, de nem azért mert dagadt vagy hanem mert ez nettó pénzlehúzás. Majd ha megszületik nézegetheted eleget a purdét annyi d-ben ahányban csak akarod.
2015. okt. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt hiszem megpróbálkozom vele! Nagyon várom,hogy tudjam a nemét, tudjak mutatni fotót,videót a családnak :)

2015. okt. 17. 17:19
 5/7 Ditta323 ***** válasza:
53%

Ismeősi körömben van 100kg feletti kismama is, és volt 4d-n, szépen látszott a baba 😊

A 4d szerintem szuper dolog, és ha lesz tesó tuti megyünk, és amit pocakban le tudnak művelni...😃

Amúgy 7500ft nem is sok, itt kórházi 10e, a magán 15e.

2015. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

látszódni fog :)

Én sem vagyok nádszál alkat, van rajtam plusz. a kisfiammal többször voltam 4d-n,hatalmas élmény volt :)

2015. okt. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
látszodni fog, de érdemesebb lenne elmenni a 24-26.hét után, akkor már szép a kis pofijuk, husisabbak. :)
2015. okt. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!