Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevesebb vérzés jött mint...

Kevesebb vérzés jött mint szokott, nem eszek sokat, a hasam alja még is alulról gömbölyödik? Teszt tegativ volt. Többi lent.

Figyelt kérdés
Kevesebb vérzés jött mint szokott, nem eszek sokat, a hasam alja még is alulról gömbölyödik. Teszt tegativ volt, ha hanyatt fekszek, baloldalon a hasam alja, olyan mint ha "izmosabb" lenne, vagy keményebb, a szemérem csont mellet a jobb oldalon jobban be esik, a baloldalt pedig kitart, és egy izomhoz hasonló a tapintású, és erzekeny. Fajdogál a derekam, és belecsavar vagy nyilalgat, oda, ahol mintha "izmosabb" lenne. Nem menzi szerű görcs, hanem olyan megmagyarázhatatlanul furcsa. Mintha levegő szorulna be, vagy olyan tompán görcsöl pár másodpercet, felfazashoz is hasonlítható. Szex közben pedig olyan volt mint ha lejjebb lett volna a méhszáj. Néha szédülök, fáradtság, egy két erős szagra émelygés. És olyan mintha rángatná néha egy picit az ideg, majd elmulik. Volt valakinek hasonló? Ha terhes lennék akkor a 6. hetbe járnék, az utolsó menzesz első napjától számolva. / kicsit husi a hasam, azért tűnt fel, hogy alulról gömbölyödik felfelé /
2016. febr. 1. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Negatív a teszt és meg is jött. Elég valószínűtlen a terhesség. Nekem is volt, amikor a semmiből feleannyi ideig sem tartott a menzesz és nem voltam terhes, védekeztünk is. (Óvszer sose szakadt ki). De tegyük fel ha 6 hetes terhes lennél sem nőne még a pocakod, csak jóval később. A többi meg gyakorlatilag akármitől lehet.
2016. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 6.hétben még sehova nem gömbölyödik a hasad terhesen sem!
2016. febr. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs esély a terhességre.Ha volt vérzésed, és a teszt is negatív, szinte lehetetlenség.Gyanítom inkább azt, hogy jó alaposan felfáztál, emiatt is változhat a vérzés mennyisége, sőt van olyan akinél ilyenkor ki is marad.A görcsök szúrkálások lehetnek attól, és kb ugyanott mint a méhed, a hugyhólyag sincs sokkal messzebb :) 6 hetesen még nem látszódna, nem kitapintható a méh, csak orvos által...ilyenkor kb egy tojásnyi nagyságú.A tünetekre nem tudok semmit sem írni...lehet beképzelni is. Nem lehet, hogy nagyon szeretnél/szeretnétek már babát, és alig várod hogy kismama legyél? Mert ilyenkor szokott furcsaságokat produkálni a szervezet!
2016. febr. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is inkább valami betegségre tippelek, attól lehetnek a fájdalmak is, meg a vérzés változása is.

A terhességi tünetekhez még korán van, a has növekedéséhez pláne. Az csak a hetekkel később, és akkor is még csak te veszed észre a nadrágokon.


A terhesség pedig nem betegség, tehát nem fáj. Ha fájdalmaid vannak, akkor más áll a háttérben.

2016. febr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltam nőgyogyasznal, és elvileg semmi bajom, viszont látott valamit a méhbe, de ő sem tudta, hogy ez most baba, vagy csak valami nyalkahartya. Nem úgy látszik a hasamon, hogy nő, hanem csak mintha meg lenne dagadva kicsit. Édesanyámon is rögtön lehetett látni, hogy terhes, ez a puffadás vagy mi.. Szerintem alkat függő. De köszönöm a válaszokat! Akkor lehet nézek új orvost :)
2016. febr. 2. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:
azota van valami fejlemeny?
2016. febr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elmentem egy magánhoz, nem terhesség, köszönöm érdeklődésed! :)
2016. febr. 19. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!