Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koraterhességben (5 hetes)...

Koraterhességben (5 hetes) normális, ha húzódik a hasam alja, mintha nagyon enyhe mensis görcseim lennének? Vérzés nincs.

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, 6 hetes vagyok és hasonló tünetekkel, csak a hasam fájdogál, szurkál egy picit és ennyi. Tapasztalt kismamik már írták, hogy, normális dolog, mert nő a méhed és ez az érzés elkísér még egy darabig. Nekem a magneB6 és egy kis pihi segít:) sokaknak ajánlják a magnéziumot.

Boldog Babavárást!

2009. aug. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Amíg nincs nagyon erős görcsöd, vérzésed és színes folyásod, nem kell aggódni!:) Bár egy kismama sosem nyugodt teljesen, megéreznéd, ha baj lenne! Mndenj jót! 15 h km
2009. aug. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális. Én is azt hittem az első babámmal, hogy beteg leszek. Menzeshez hasonló tünetek lehetnek!
2009. aug. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. :-) Kicsit megnyugodtam. A folyásom kevés és tiszta, testápolós, még csak vérfoltom vagy barnázásom sincs, a hőm pedig fent van.


Jó babavárást nektek is!

2009. aug. 13. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!