Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2ik terhességnél ti mikor...

2ik terhességnél ti mikor készítettétek el a kelengye csomagot? Mit vittetek magatokkal?

Figyelt kérdés

2016. febr. 2. 14:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést félre írtam picit. Szóval a kórházba mit vittetek magatokkal?
2016. febr. 2. 14:07
 2/4 anonim ***** válasza:
kb 33 hetesen.Ugyanazt vittem mint elsőnél...egy tucat hálóinget :) meg több tucat betétet, alsóneműt, bimbókiemelőt/védőt, szopibetétet+melltartót, mert elsőnél fullra eláztam a 2.napon, tisztálkodószereket, újszülött cumit, vittem a babának popsitörlőt, pelust, krémet, de ezekre nem volt szükség..., kispárnát :) mert nélküle nem tudok aludni! Hát, szinte ugyanazt mint az elsőnél, csak volt egy-két dolog amiben már rutinosabb az ember. Valaki eldobható bugyit visz, énnekem nem jött be. Fürdőköpenyt is vittem, de csak akkor vettem fel, ha látogatóm volt.Dióhéjban ennyi...az ilyen dolgokat, hogy pzs, telefon-töltő stb...direkt nem soroltam, mert az máshova is mindig viszem.
2016. febr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 30 hetes, most kezdtem el össze írni a listát, lassan be is szerzek mindent ami kell :)
2016. febr. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, én úgy szintén ugyanazt viszem mint az elsövel hálóingek,köntös, papucs: egy fürdeni, egy használni, zokni, 2-3 törölközö ,ruha a babának, textilpelus, mellbimbó kenöcs,pelus, p. törlö, kis takaró, víz, evöeszköz,pohár,eldobható bugyi, betét, a ruhát amibe hazavisszük majd apa behozza, mert az idöjárás függö, áprilisba akármilyen idö lehet, tisztálkodó szerek, fokkefe, fogkrém, testápoló, smink amikre igényt tartok, iratok, apasági nyilatkozat
2016. febr. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!