Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keményedésnek számít az is ha...

Keményedésnek számít az is ha nem a has alja feszes/kemény hanem a teteje és az oldala?

Figyelt kérdés

18 hetes ikerterhes vagyok, s tegnap este óta éreztem minta feszülne, s kemény volt a hasam, s nyomta a gyomromat. Aztán reggel múlt csak el (miután hasmenésem lett, ill. vettem be savcsökkentőt).

S most megint érzem, hogy kemény feszít a hasam főleg 2 oldalt, és fenn, nehéz menni is.

Görcs nincs, s a hasam aljának nincs baja.

Akkor ez most keményedés vagy valami más(gondolok ilyenre hogy talán nőni fog a hasam)?



2016. febr. 3. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, a keményedésnél az egész has megfeszül, bekeményedik és ez nem tart csak pár másodpercig vagy 1-2 percig aztán elernyed mintha mise történt volna, általában nem faj csak kellemetlen én ilyenkor egy kicsit kipirosodok. Nekem akkor szokott ilyen egy oldali "keményedés" lenni mikor a babám fordul, kinyomja magát egyik oldalt akkor sokszor szabályosan csálén áll a hasam és van úgy h befészkeli magát és órákig így marad. Lehet a babák rendezkednek odabent :D
2016. febr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Keménynek keménynek éreztem az egészet, de fenn meg oldalt feszült. Mondjuk nem volt olyan kemény hogy ne tudjam megnyomni.
2016. febr. 3. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, jól írja az első :)

A keményedésnél nem tudod benyomni a hasad, késztetést sem érzel rá :)


Viszont ha a babák fordulnak, akkor ilyesmit érezhetsz :)


4 gyerekes

2016. febr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az úgy rendben van hogy helyezkednek de hát még ilyen idősen nem a köldökig ér a méh? :D

Az tény hogy nagy hasam van de már nyomhatják felfele a dolgokat? :D

2016. febr. 3. 12:09
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, mivel ketten vannak :D
2016. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!