Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. hét 6. napján megyek...

A 12. hét 6. napján megyek genetikai ultrahangra. Szerintetek megtudják mondani a baba nemét?

Figyelt kérdés

2016. febr. 3. 12:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan szerencsés akinek kiderül.De még olyan -picike a baba,hogy a legtöbb orvos csak maximum tippelni tud vagy egyáltalán nem.mondanak semmit.Nekem se derült ki.Türelmesen várok a 18 heti új -ra.Sok sikert neked :-)
2016. febr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki hogy inkább lány mint fiú, 11+6hetesen, de a kórházban a szonográfus inkább nem mondott semmit. Feb. 22én megyek újra a dokimhoz uhra, ott szerintem már egyértelmű lesz.
2016. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors válaszokat! :)

Ti milyen idősek vagytok , és mit szeretnétek ?


11+4 hkm

2016. febr. 3. 13:10
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tippeltek, 2 hét múlva megyek újra, akkor derül ki :D

Lányt szeretnék. :)

2016. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Lányt szeretnék talán jobban, de már van egy lány és egy fiú. 14+3hetes vagyok. Második válaszoló voltam
2016. febr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Én egyszerűen nem tudok "dönteni" ... :)

Az elsőszülött legyen fiú , szokták mondani és valamennyire tudok is ezzel az ideológiával azonosulni , ráadásul nálunk a családban csak fiúk születtek az utóbbi 15 évben így van tapasztalatom velük... De egy édes kislány gondolata is nagyon feldob. Olyan szépen lehet őket öltöztetni, ráadásul jó lenne már a családban is egy kislány sok nagybátya lenne aki megvédi .. szóval ... :D Majd meglátjuk.. Írjátok majd meg hogy nektek mi lesz, ha kiderül.. :)

Örömteli babavárást mindenkinek!

2016. febr. 3. 15:08
 7/20 anonim ***** válasza:
Fiamnàl 12+6 hetesen megmondtàk,egyèrtelmű volt. Ma voltam kistesóval uh-n 12+2 naposan nem mondtak semmit. Bàr màsik doki volt egy nem olyan jó minősègű gèppel. Nem volt szèp az uh felvètel. Majd 18 hetesen kiderül. ☺
2016. febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

én kb így voltam, nem tudták, még csak a 3 vonal látszott, amiből ez vagy az a nemiszerv lehet (nem az uh gép volt rossz, és a magzat se volt kései). 16 hetesen már egyértelműen volt kukija.


34hkm

2016. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok most vagyok 14 hetes..Van egy két éves fiunk most kislányra vágyunk..ha nem.jön össze az se baj ..marci us első hetében megyek a kövi uh -ra .Még 2 hét múlva megyek a dokimhoz vizsgálatra még tőle is megkérdezem ,tőle is..
2016. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
11+6 naposan fiút mondott az orvos. Amikor elkezdtünk ujjongani, akkor mondta, hogy ez nem 100%, de igaza lett. Mondjuk ha lányt mondott volna, akkor is ugyanígy ujjongtunk volna. :-)
2016. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!