Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet napozni?

Terhesen lehet napozni?

Figyelt kérdés
Ha igen,mire figyeljek,nyilván a pocit letakarom,meg naptej..csak mert imádok napozni,és mivel szoliba azért terhesen nem megyek,a napot nemtudnám kihagyni,mert eleve imádom:SNyilván nem egész nap napozni akarok,de jólesne,mivel itt lesz az egész nyár,és csak aug-közepén szülök.Meg jó lenne ha lenne valami szinem is,mert olyan vagyok mint egy hulla..:S Még egy kérdésem lenne,hogy barnítókrémet lehet ilyenkor használni?Mert azt se mertem eddig,ha lehet,tudnátok nekem ajánlani amitől nem leszek foltos,és tuti nem árt a babónak?Köszönöm nektek! (20h)
2010. márc. 29. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Napozni lehet, de mértékkel, és nem a legmelegebben. A pocid ahogy írtad is, mindeképp takard le, mert a Nap a hasadon keresztül a magzatvizet is felmelegíti. A kislányom szeptemberben született, én is napoztam, de inkább árnyékban, és nem 35 fokban, max fél órát.


Barnítókrémet nem tduom, hogy lehet-e használni, én azt mondanám kútfőből, hogy nem, mert felszívódik bőrön keresztül, de ezt csak gondolom.


Boldog babaváárst!


1,5 éves kislány anyukája

2010. márc. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Terhesen hajlamosabb az ember lánya foltosodásra, ami nap hatására még jobban kijöhet. Sok kismamának van bajusz jellegű barna folt az arcán :(

Óvatosan a napozással. Mértékkel lehet :)

2010. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én detto mint te, napoztam naptejjel, pocit letakarva. Olyan foltos lettem , mint ha kb 70 éves lennék. Szülés után elmúlt a testemről, de az arcomon megmaradt. Vagyonokat költök kozmetikusra és krémekre, de nagyon nem akar halványodni. Úgy néz ki az ercom, mint aki egy sötétebb színű alapozót foltokban kent az arcára :(
2010. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is napimádó vagyok, illetve csak voltam szeptember óta nem láttam napot szinte.. Félek a foltosodástól, annyit nem ér meg egy kis szín, hogy örökre foltos maradjak. Viszont a nap, ami sétálgatás közben ér, az is szépen barnít. Sztem barnító krémet ne használj, mert akárhogy szépítjük, az kemikáliának számít. Ja, ha napozol, ne hagyd, h felforrósodjon a pocakod!

Óvatos barnulást, 29 hetes kismama

2010. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek!Hát ettől a foltosodástól nagyon félek..:S Mert én a naptól az elmult pár évben amúgyis barna foltos,vagyis inkább mintha szeplős lennék néhol,(az arcom)olyan vagyok:S De elszokott mulni.Akkor most is ez várható?És ez nem is múlik el?:(Rögtön kijönne,vagy csak ha többször napozok?
2010. márc. 29. 19:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Változó, lehet, hogy rögtön, de lehet, hogy csak többedik alkalommal.

Az a baj, hogy már csak akkor veszed észre ügye, amikor látszik rendesen és már nem tudod visszacsinálni! Ráadásul ahogy abbahagytam a napozást, lassan az arcbőröm többi része visszafakult az eredeti bőrszínemre és még nagyobb lett a kontraszt!

(17:37)

2010. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jaj de roszz:S legalább tudná az ember hogy mi lesz,akkor nem csinálná..:S ez az egy "örömöm"lett volna a nyárba hogy néha napozhatok,mivel vízbe nem mehetek,vagyis nem megyek,mert hajlamos vagyok mindent összeszedni,elkapni sajnos:S Akkor az arcom kihagyom lehet,csak a kezem-lábam próbálom meg napoztatni,az csak nem lesz olyan durva:S,az annyira nemérdekelne mint az arcom.
2010. márc. 29. 19:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem szóltak, mégis megpróbáltam :S

Egyébként ahogy írtam is, a testem többi részéről teljesen eltűnt a szülés utáni pár héten belül és mások is ezt mesélték!

2010. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. márc. 29. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!