Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes 4d-t csináltatni...

Mikor érdemes 4d-t csináltatni? 30 hetesen már lekéstem róla?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
32.hétig ajánlják,addig látszik szépen a baba,utána már kevés a helye.Mi 28 hetesen voltunk.Menj nyugodtan nagy élmény lesz!33hetes km
2010. márc. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még nyugodtan mehetsz, én 29. héten voltam. Nagyon jó volt!
2010. márc. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a betöltött 32. héten voltam, (tehát már a 33-on) mert a sima uh-n megijesztett a doki, hogy nagyon nagy a feje a babámnak, és halottam egy veszprémi dokiról, ajánlották, felhívtam, és azt mondta hogy ilyenkor már nem nagyon szoktak, mert kevés a helye a babának, és a méhlepény eltakarhatja az arcát, de ha én kérem, akkor természetesen megcsinálja, de nem ígéri hogy jól fog látszani. De mivel mi most nem "gyönyörködni" akartunk, hanem vizsgálati célllal mentünk, felkerestem ezt a dokit, és gyönyörűen látszott a babának mindene, az arcocskája is, iszonyú jó felvételeket csinált, és hálistennek a babának sem volt semmi baja. (már 9 hós és makkegészséges)
2010. márc. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!